Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

KF Domki Letniskowe

84-360 Łeba, ul. Chełmońskiego 5
tel. 733 155 724 

Konto: BS PL 56 9324 0008 0004 3283 2000 0010
KF Domki , Łeba

Położenie:
Bardzo dobra lokalizacja - 50 m do głównej promenady spacerowej Łeby, 100 m od nadmorskiego lasu, około 250 m do plaży, blisko do centrum, ale jednocześnie cicho i kameralnie. Obiekt usytuowany jest przy małej, bocznej uliczce, otoczony z każdej strony innymi posesjami i nie ma bezpośredniego kontaktu z dużym ruchem ulicznym. Bezpieczniej dla dzieci, spokojniej dla dorosłych.

Wokół mnóstwo letnich rozrywek i atrakcji turystycznych oraz dobrze rozwinięta sieć handlowo-gastronomiczna. W pobliżu (200 m) piękny kompleks rekreacyjno-sportowy z kortami tenisowymi, boiskiem Orlik, krytym rolkowiskiem i lodowiskiem, krytą halą sportową.

Domki letniskowe.

Polecamy komfortowy wypoczynek w kompleksie 6-ciu domków letniskowych. Domki są drewniane, dwukondygnacyjne, jednakowe, w podobnym standardzie i wystroju wnętrz. Każdy domek zapewnia komfortowy pobyt dla 5 - 6 osób.

Wszystkie domki posiadają po dwie sypialne 2 + 2 na poddaszu a na parterze salonik dzienny z TV-LCD, kompletnie wyposażony aneks kuchenny i łazienkę. W aneksie do dyspozycji: meble kuchenne, zlewozmywak, kuchenka indukcyjna, mikrofala, czajnik, lodówka, zestaw naczyń i sztućców. Domki mają swoje tarasy, komplety ogrodowe, grille, sprzęt plażowy, suszarkę zewnętrzną. Dla małych dzieci są zrobione zabezpieczenia przed niekontrolowanym zejściem ze schodów. 
Poniżej przykładowa prezentacja takiego domku.

Nad wygodnym i komfortowym wypoczynkiem turystów czuwa recepcja. Dowiesz się tutaj o aktualnych atrakcjach w Łebie, wypożyczysz rower, załatwisz bieżące sprawy.

Na podwórku większość elementów stylizowanych jest na wzór dawnych karczm, oberż i zajazdów. Znajdziemy tu stoły z litych bali i desek, zadaszenia pokryte jeziorową trzciną i podłoże wyłożone ozdobną kostką brukową. Centralną część posesji zajmuje obszerna wiata, gdzie można się po całodziennym plażowaniu zrelaksować w cieniu przy grillu, kawie, piwku i nie tylko. Do dyspozycji Gości odpoczywających na świeżym powietrzu jest przy samym wyjściu na podwórko ogólnodostępna łazienka z dodatkowym zlewozmywakiem przydatnym przy grillowaniu. 

Dla dzieci przygotowaliśmy mały, kolorowy placyk zabaw.

Solidnie ogrodzona posesja zapewnia bezpłatne miejsca parkingowe dla wszystkich zmotoryzowanych turystów. Obiekt jest monitorowany elektronicznie od środka i na zewnątrz, co daje większe poczucie pewności i bezpieczeństwa.

Rezerwacja:
Ceny umowne, elastyczne zależne od terminu i długości rezerwacji.
Doba pobytowa zaczyna się o godz. 15-tej w dniu przyjazdu i kończy o godz. 11-tej w dniu wyjazdu.
Nowoczesny charakter obiektu i cicha lokalizacja blisko morza gwarantuje komfortowe warunki pobytu i spokojny wypoczynek.

Domki Letniskowe KF są dla Państwa otwarte i gościnne w każdym sezonie letnim
od początku maja do końca września.
 
Serdecznie zapraszamy

Bardziej wymagających gości zapraszamy do pięknej Willi KF położonej na tej samej
posesji > (zobacz tutaj)

Polecamy również nasz drugi obiekt rodzinny Willę KF 2 w Łebie
przy ul. Tysiąclecia 27 > (zobacz tutaj)

 

Informacja bieżąca wpisywana przez właścicieli obiektów:

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
parking
aneks kuchenny
lodówka
ogród
rowery
sprzęt plażowy
wifi
plac zabaw
Cena noclegu
do 50 zł
do 60 zł
powyżej 60 zł
Noclegi
domki letniskowe
Odległość do plaży
201 - 500m
Premium
obiekty nad morzem
wysoki standard
last minute
obiekty przyjazne rodzinom i dzieciom
polecane przez serwis
Działalność
sezonowa
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2020

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.