Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Willa KF
Pokoje Gościnne 

84-360 Łeba, ul. Chełmońskiego 5
tel. 733 155 724 

Konto: BS PL 56 9324 0008 0004 3283 2000 0010
KF , Łeba

Położenie:
Bardzo dobra lokalizacja - 50 m do głównej promenady spacerowej Łeby, 100 m od nadmorskiego lasu, około 250 m do plaży, blisko do centrum, ale jednocześnie cicho i kameralnie. Obiekt usytuowany jest przy małej, bocznej uliczce, otoczony z każdej strony innymi posesjami i nie ma bezpośredniego kontaktu z dużym ruchem ulicznym. Bezpieczniej dla dzieci, spokojniej dla dorosłych.

Wokół mnóstwo letnich rozrywek i atrakcji turystycznych oraz dobrze rozwinięta sieć handlowo-gastronomiczna. W pobliżu (200 m) piękny kompleks rekreacyjno-sportowy z kortami tenisowymi, boiskiem Orlik, krytym rolkowiskiem i lodowiskiem, krytą halą sportową.

Willa KF to okazały obiekt o urokliwej prezencji. Zbudowany w nowoczesnej technologii, w wysokim standardzie, z myślą o bardziej wymagających klientach.

Oferta:
Pokoje gościnne.


Polecamy Państwu komfortowe pokoje 2 -osobowe z własnymi łazienkami. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, lodówkę, czajnik z naczyniami, sprzęt plażowy. Na terenie obiektu jest również bezpłatny dostęp do internetu Wi-Fi.

Poniżej przykładowa prezentacja kilku pokoi. Pozostałe pokoje są podobne, posiadają podobny układ, wystrój wnętrz i standard.

Nad wygodnym i komfortowym wypoczynkiem turystów czuwa recepcja. Dowiesz się tutaj o aktualnych atrakcjach w Łebie, wypożyczysz rower, załatwisz bieżące sprawy.

Na podwórku większość elementów stylizowanych jest na wzór dawnych karczm, oberż i zajazdów. Znajdziemy tu stoły z litych bali i desek, zadaszenia pokryte jeziorową trzciną i podłoże wyłożone ozdobną kostką brukową. Centralną część posesji zajmuje obszerna wiata, gdzie można się po całodziennym plażowaniu zrelaksować w cieniu przy grillu, kawie, piwku i nie tylko. Do dyspozycji Gości odpoczywających na świeżym powietrzu jest przy samym wyjściu na podwórko ogólnodostępna łazienka z dodatkowym zlewozmywakiem przydatnym przy grillowaniu. 

Dla dzieci przygotowaliśmy mały, kolorowy placyk zabaw.

Solidnie ogrodzona posesja zapewnia bezpłatne miejsca parkingowe dla wszystkich zmotoryzowanych turystów. Obiekt jest monitorowany elektronicznie od środka i na zewnątrz, co daje większe poczucie pewności i bezpieczeństwa.

Rezerwacja:
Ceny umowne, elastyczne zależne od terminu i długości rezerwacji.
Doba pobytowa zaczyna się o godz. 15-tej w dniu przyjazdu i kończy o godz. 11-tej w dniu wyjazdu.
Nowoczesny charakter obiektu i cicha lokalizacja blisko morza gwarantuje komfortowe warunki pobytu i spokojny wypoczynek.

Willa KF jest dla Państwa otwarta i gościnna w każdym sezonie letnim
od początku maja do końca września.
 
Serdecznie zapraszamy

Na tej samej posesji oferujemy także komfortowe domki letniskowe > (zobacz tutaj)

Polecamy również nasz drugi obiekt rodzinny Willę KF 2 w Łebie
przy ul. Tysiąclecia 27 > (zobacz tutaj)

 

Informacja bieżąca wpisywana przez właścicieli obiektów:

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
parking
lodówka
rowery
sprzęt plażowy
wifi
Cena noclegu
do 60 zł
powyżej 60 zł
Premium
noclegi do 60zł
obiekty nad morzem
wysoki standard
last minute
obiekty przyjazne rodzinom i dzieciom
posezonowe oferty wypoczynkowe
polecane przez serwis
Noclegi
domy wypoczynkowe
kwatery prywatne
pokoje gościnne
wille
Odległość do plaży
201 - 500m
Działalność
sezonowa
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2020

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.