Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Kralik Pokoje Gościnne

84-360 Łeba, ul. Kościuszki 110
tel. 504 695 182

Położenie: przy głównym trakcie spacerowym Łeby, 400m od centrum i dworca PKP, PKS. Dobra baza wypadowa do Słowińskiego Parku Narodowego (7km), na słynne "Ruchome Wydmy", do ciekawego Ogrodu Ornitologicznego (500m), do jeziora Sarbsko i stadnin konnych w Nowęcinie (900m). Spacer deptakiem do plaży (około 1200m) to sama przyjemność. Po drodze kuszą witryny sklepów, kawiarenki, cukiernie, lodziarnie, smażalnie ryb itp.

Oferta: kameralny wypoczynek w letnim pawilonie. Pawilon położony jest na samodzielnej, słonecznej działce. Czeka na Państwa pięć komfortowych pokoi 2 i 3-osobowych na wysokim parterze. Wszystkie okna w pokojach zwrócone są na stronę południowo-wschodnią, a każdy pokój ma wyjście na duży, wspólny taras-balkon.

Pokoje mają własne łazienki i wyposażone są w telewizory, lodówki, czajniki, podręczne naczynia i sprzęt plażowy. Dodatkowo można skorzystać z żelazka i deski do prasowania. Poniżej szczegółowa prezentacja pokoi:

Nr 1 - pokój 2-osobowy z aneksem kuchennym.

Nr 2 - pokój 3-osobowy.

Nr 3 - pokój 2-osobowy.

Nr 4 - pokój 2-osobowy.

Nr 5 - pokój 2-osobowy.

Wszystkie okna i drzwi pokojów wychodzą na ogródek. Są tu drewniane meble ogrodowe, kącik grillowy, dużo zieleni i świeżo kwitnących kwiatów. Posesja jest ogrodzona, trawiasta, częściowo wyłożona ozdobną kostką brukową. Parkowanie wewnątrz bezpłatne.

Ceny umowne: zależne od rodzaju pokoju, terminu i długości rezerwacji.
Doba pobytowa zaczyna się o godz. 14-tej w dniu przyjazdu i kończy o godz. 10-tej w dniu wyjazdu. Kameralny charakter obiektu gwarantuje spokojny wypoczynek i domową atmosferę.

KRALIK jest dla Państwa otwarty i gościnny od początku maja do końca września.

Serdecznie zapraszam!

Danuta Kral

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
miejsce postojowe
lodówka
ogród
sprzęt plażowy
Cena noclegu
do 60 zł
do 70 zł
do 80 zł
Noclegi
kwatery prywatne
pokoje gościnne
Premium
noclegi do 70zł
noclegi do 60zł
last minute
Odległość do plaży
901m i dalej
Działalność
sezonowa
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2023

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.