Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Łebianka
Dom Wypoczynkowy

84-360 Łeba
ul. Błękitna 5
tel. 59 333 51 06
kom. 502 489 874

Odpoczywając w naszej oazie spokoju, będą Państwo jednocześnie mieli dość blisko do głównych atrakcji turystycznych wsi letniskowej Nowęcin (400m) i łebskiego kurortu. Do centrum Łeby jest około 600m, do plaży w linii prostej około 1000m.

Dom Wypoczynkowy ŁEBIANKA to nowy obiekt, powstały na również nowym osiedlu, między centrum Łeby i Nowęcina. Zapraszamy do nas wczasowiczów pragnących wypocząć w ciszy i spokoju na łonie czystej, zielonej przyrody. Wokół roztaczają się rozległe łąki pachnące świeżymi, polnymi kwiatami, słychać śpiew wielu gatunków ptaków, a wieczorami kumkanie żab z pobliskiego jeziora Sarbsko (400m). Na tych łąkach można jeszcze zaobserwować bociany, żurawie, zające a nawet sarny, ale osiedle się rozbudowuje i wkrótce je wypłoszy z tego ostatniego, dziewiczego zakątka Łeby.
Ilustruje te widoczki zdjęcie zrobione z okien naszego domu.

Dom jest ocieplony, posiada centralne ogrzewanie, ciepłą wodę 24h/dobę i wszystkie inne niezbędne media. Wewnątrz ŁEBIANKA prezentuje się jeszcze lepiej. Oferujemy 8 ładnych pokojów 2, 3 i 4-osobowych; łącznie 27 miejsc noclegowych.

Wszystkie pokoje posiadają własne łazienki, nowe szwedzkie podłogi panelowe, nowe meble itd.

Każdy pokój wyposażony jest dodatkowo w radio, lodówkę, czajnik elektryczny i podręczne naczynia. Dwa pokoje mają również własne balkony: wschodni i zachodni.

Do dyspozycji Gości udostępniamy także lodówkę, żelazko, grilla. Zmotoryzowani mogą bez problemu zaparkować przy obiekcie.

Dla osób pragnących jadać domowe posiłki polecamy pobliską stołówkę u znajomych sąsiadów. Codziennie świeże, smaczne, całodzienne wyżywienie.

Mile widziani turyści indywidualni i rodziny, z kraju i zza granicy. Ze swej strony jako gospodarze, całą rodziną dołożymy wszelkich starań, by miło Państwa obsłużyć i zapewnić domową, kameralną atmosferę. ŁEBIANKA jest gościnna przez cały rok.

Ceny umowne, przystępne: w czerwcu, lipcu i sierpniu 65-75zł/osobodoba, w pozostałym okresie od 40zł/osobodoba.

Serdecznie zapraszamy
Rodzina Kozyrów

Wir sprechen Deutsch

 

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
miejsce postojowe
lodówka
ogród
Cena noclegu
do 60 zł
do 70 zł
do 80 zł
powyżej 80 zł
Premium
noclegi do 80zł
noclegi do 70zł
noclegi do 60zł
last minute
Noclegi
domy wypoczynkowe
kwatery prywatne
pokoje gościnne
Działalność
całoroczna
sezonowa
Odległość do plaży
901m i dalej
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2023

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.