Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Lidia Pokoje Gościnne

84-360 Łeba, ul. Chrobrego 8
tel. 692 703 456

Nr konta: 77 1060 0076 0000 3040 0246 1141

Położenie: małe, przytulne osiedle - cicho i bezpiecznie. Krótka uliczka dojazdowa bez ruchu przelotowego. W promieniu 100m znajduje się osiedlowy plac zabaw, boisko do gier zespołowych, kilka sklepików i domowych stołówek. Do głównego traktu spacerowego raptem 200m, do plaży około 1200m, do jeziora Sarbsko i stadnin konnych 700m. Niedaleko (około 400 - 500m) jeszcze dwie duże atrakcje: piękny Ogród Ornitologiczny i Jurajski Park Dinozaurów.

Polecamy Państwu nowe, ładne i wygodne pokoje 2, 3 i 4-osobowe z własnymi łazienkami.

Dwa pokoje posiadają również swoje balkony.

Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizory, lodówki, czajniki, podręczne naczynia i sprzęt plażowy.

Z górnych okien i balkonów rozpościera się przy ładnej pogodzie piękny widok na ruchome wydmy Słowińskiego Parku Narodowego oraz na jezioro Łebsko.

Do dyspozycji Gości dwa aneksy kuchenne wyposażone w lodówki, kuchnie gazowe, zlewozmywaki, czajniki, komplety naczyń, garnków i sztućców.

Ponadto można korzystać z żelazka i deski do prasowania, suszarek na bieliznę; są też ogólnodostępne na holach kąciki wypoczynkowe.

Relaks na świeżym powietrzu zapewni Państwu duży, południowy taras, na którym można się opalać, leniuchować przy kawie lub biesiadować przy grillu.

Obsługujemy wczasy indywidualne i rodzinne. Zapewniamy miłą obsługę, dobre warunki i spokojny charakter wypoczynku. Ceny umowne: od 40 do 60zł/osobodoba, zależne od rodzaju i wielkości pokoju, terminu i długości rezerwacji. Doba pobytowa zaczyna się o godz. 14.00. a kończy o godz. 9.30. Parkowanie na terenie obiektu bezpłatne.

LIDIA jest dla Państwa otwarta i gościnna od początku maja do końca września.

Serdecznie zapraszam!

Lidia Orzińska

 

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
parking
miejsce postojowe
aneks kuchenny
lodówka
sprzęt plażowy
Cena noclegu
do 60 zł
do 70 zł
do 80 zł
powyżej 80 zł
Premium
noclegi do 80zł
noclegi do 70zł
noclegi do 60zł
last minute
Noclegi
domy wypoczynkowe
kwatery prywatne
pokoje gościnne
Odległość do plaży
901m i dalej
Działalność
sezonowa
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2023

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.