Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

LIMBA Dom Wypoczynkowy

84-360 Łeba, ul. Grabskiego 35
tel. kom: 605 533 050, 605 533 060

Dom Wypoczynkowy LIMBA położony jest w nowej dzielnicy willowej. Od wschodu osiedle otacza jezioro Sarbsko (600m). Na północ plaża morska, na zachód centrum Łeby, a w kierunku południowym dogodny start w kierunku pobliskiego Parku Jurajskiego i Ogrodu Ornitologicznego. W promieniu 100m największy park miejski z placem zabaw dla dzieci, kościół, delikatesy, pizzeria. Osiedle spokojne, ciche bez nocnych lokali w okolicy.

LIMBA to obiekt całkowicie zmodernizowany w 2014 roku. Oferujemy ładne, odnowione pokoje 2, 3, 4 i 5-osobowe z własnymi łazienkami (wc, umywalka, kabina prysznicowa). Dwa pokoje posiadają wyjście na balkony a dla wszystkich Gości jest ogólnodostępny, wspólny, duży taras.Każdy pokój ma na wyposażeniu: płaski telewizor, radio, lodówkę, czajnik, podręczne naczynia i sprzęt plażowy (koc, wiatrochron). 

Dom Wypoczynkowy LIMBA dysponuje własną kuchnią i stołówką. Tu na miejscu można i warto się stołować.
Codziennie świeże, domowe śniadania i obiadokolacje. Wieczorami jadalnia służy jako świetlica, sala telewizyjna lub taneczna.


Wypoczynek na świeżym powietrzu umili trawiasta posesja, meble ogrodowe, kącik grillowy. Można się tu poopalać, pograć w ping-ponga, a wieczorami pobiesiadować przy grillu. Teren jest ogrodzony, z bezpłatnymi miejscami postojowymi dla samochodów.

LIMBA ZAPRASZA. ŁADNE POKOJE I DOBRE JEDZENIE.

Ceny noclegów przystępne od 30 do 50zł, zależne od terminu rezerwacji i wielkości pokoju. Przyjmujemy turystów indywidualnych, rodziny oraz wycieczki i grupy zorganizowane. Zapewniamy dobrą, miłą obsługę, smaczną kuchnię i wakacyjną atmosferę.

Zapraszamy od maja do września
Jolanta i Bronisław Marszałek

Polecamy również nasz drugi obiekt LIMBA II usytuowany w Łebie przy ul. Obrońców Westerplatte 15 B > (zobacz tutaj)

 

Informacja bieżąca wpisywana przez właścicieli obiektów:

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
parking
lodówka
ogród
sprzęt plażowy
plac zabaw
Cena noclegu
do 40 zł
do 50 zł
do 60 zł
Premium
noclegi do 60zł
noclegi do 50zł
noclegi do 40zł
all inclusive
last minute
obiekty przyjazne rodzinom i dzieciom
polecane przez serwis
Noclegi
domy wypoczynkowe
pokoje gościnne
Odległość do plaży
901m i dalej
Działalność
sezonowa
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2020

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.