Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Lora - Dom Wczasowy

84-360 Łeba, ul. Tysiąclecia 7,
tel. kom. 607 141 611

Konto: 39 9324 0008 0004 8640 3000 0010

Atrakcyjna lokalizacja: blisko morza (około 400m), przy bocznej uliczce w centrum, między dwoma głównymi traktami spacerowymi na plażę i rzeką Chełst, łączącą jezioro Sarbsko z Bałtykiem. W pobliżu kompleks rekreacyjno-sportowy: (korty tenisowe, boisko, hala sportowa, place zabaw) i dobrze rozwinięta sieć handlowo-gastronomiczna. Łatwy dostęp do wielu letnich atrakcji i rozrywek.

LORA oferuje Państwu ładne, wygodne pokoje 2, 3, 4-osobowe z własnymi łazienkami. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizory, czajniki, podręczne naczynia i akcesoria plażowe.
Poniżej szczegółowa prezentacja naszej oferty:
Parter:

Nr 1 - pokój 1/2-osobowy, południowy.

I-sze piętro:

Nr 2 - pokój 2-osobowy, północno-zachodni.

Nr 3 - pokój 3-osobowy, południowy.

Nr 4 - pokój 2-osobowy z łóżeczkiem dla dziecka, południowy.

Nr 5 - pokój 4-osobowy, północno-wschodnio-południowy.

II-gie piętro:

Nr 6 - pokój 2-osobowy, północno-wschodni.

Nr 7 - pokój 2-osobowy, wschodni.

Nr 8 - pokój 2-osobowy, południowy.

Nr 9 - pokój 3-osobowy, południowo-zachodni.

Nr 10 - pokój 3-osobowy, północno-zachodni.

Do dyspozycji wczasowiczów aneks i kącik kuchenny na I-szym i II-gim piętrze, stanowisko do prasowania, suszarka do bielizny, odkurzacz.

Dużym powodzeniem cieszy się odrębny pokój na pietrze letniego pawilonu. Jest to pokój 2-osobowy, południowy, z łazienką i tarasem, z niezależnym wejściem od ogrodu.

W gorące lub słotne dni nasi Goście miło spędzają czas w zimowym, oszklonym ogrodzie.

Do relaksu na świeżym powietrzu zachęca urokliwy, kameralny ogródek pełen drzewek, ozdobnych krzewów i świeżo kwitnących kwiatów. Są tu rozstawione meble ogrodowe, grill oraz zjeżdżalnia i bujak dla dzieci. Główną atrakcję ogrodu stanowią woliery z pięknymi, egzotycznymi papugami.

Zmotoryzowanym gwarantujemy w pobliżu bezpłatny, ogrodzony parking oraz przechowalnię rowerów i drobnego sprzętu turystyczno-sportowego.

Przyjmujemy turystów indywidualnych i rodziny. Otaczamy naszych Gości życzliwą troską i domową atmosferą. Kameralny charakter obiektu zapewni Państwu spokojny i przyjemny wypoczynek. Ceny umowne: w szczycie sezonu (lipiec, sierpień) - od 50 do 60zł/osobodoba, poza szczytem od 40 do 50zł/osobodoba. Doba pobytowa zaczyna się o godz. 13-tej, a kończy o godz. 10-tej.

Dom Wczasowy LORA jest dla Państwa otwarty i gościnny przez cały rok.

Serdecznie zapraszam!

 Adam Kleina

 

Informacja bieżąca wpisywana przez właścicieli obiektów:

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
parking
aneks kuchenny
lodówka
ogród
sprzęt plażowy
plac zabaw
Cena noclegu
do 50 zł
do 60 zł
powyżej 60 zł
Noclegi
domy wypoczynkowe
kwatery prywatne
pokoje gościnne
wille
Odległość do plaży
201 - 500m
Działalność
całoroczna
sezonowa
Premium
obiekty nad morzem
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2020

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.