Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Ośrodek Kolonijno-Wczasowy MAGNAT

84-360 Łeba, ul. Zawiszy Czarnego 18
telefony do rezerwacji grup zorganizowanych: tel./fax 59 866 23 43, 602 584 341,
telefon do uczestników grup zorganizowanych: 59 866 28 25
www.magnat-leba.com

Konto: 77 9324 0008 0001 3273 2000 0010

Zapraszamy do obejrzenia wycieczki wirtualnej po naszym ośrodku

Położenie: nasz ośrodek usytuowany jest w bardzo atrakcyjnej, willowej dzielnicy turystycznej, około 600 m od morza i jeziora, 100 m od centrum miasta. W najbliższej okolicy (do 200m) hala sportowa, korty tenisowe, boisko Orlik oraz malownicza rzeczka Chełst łącząca jezioro Sarbsko z Bałtykiem.

MAGNAT specjalizuje się w organizowaniu wypoczynku dla kolonii, zielonych szkół, wycieczek, obozów, turnusów świątecznych dzieci i młodzieży.

Obiekt monitorowany całodobowo.
Miejsca parkingowe dla pojazdów.
Dostęp do internetu.
Sala konferencyjna z projektorem multimedialnym.

Obiekt posiada pokoje 2, 3, 4 i 5-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. W ośrodku są świetlice - sale lekcyjne wyposażone w nowoczesny i profesjonalny sprzęt audio-video.
Na miejscu zapewniamy całodzienne wyżywienie i opiekę lekarską.Wokół budynku są duże, ogrodzone tereny zieleni przygotowane do rekreacji i aktywnego wypoczynku np: basen kryty, boisko do siatkówki, mini koszykówki, plac zabaw, ogródek grillowy, oczko wodne.


Program wypoczynku w ośrodku obejmuje między innymi: plażowanie i kąpiele morskie, gry i zabawy sportowo-rekreacyjne, gimnastykę korekcyjną, inhalację, ognisko z pieczeniem kiełbasek, wycieczkę na wydmy ruchome, spacery po okolicy, dyskoteki, zajęcia świetlicowe.
Do dyspozycji dzieci i młodzieży są komputery z dostępem do internetu, bilard, stoły do ping-ponga, piłkarzyki.
Naszą największą atrakcją jest kryty basen - woda ogrzewana, sztuczna fala z masażem wodnym, stały nadzór ratownika. Jednocześnie może korzystać z kąpieli 20 - 25 osób. Wymiary: 12m x 6m, głębokość: 1m - 1,65m.

W zależności od warunków pogodowych program można realizować na świeżym powietrzu, pod namiotem sportowym lub wewnątrz budynku.

Istnieje możliwość odpłatnego rozszerzenia programu o: przewóz na trasie Śląsk - Łeba - Śląsk, wycieczki do Trójmiasta, Malborka, Jastrzębiej Góry, na Półwysep Helski, do Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach, do Muzeum Przyrodniczego w Smołdzinie, korzystanie z kortu tenisowego, basenu krytego, przejażdżki bryczkami po Łebie, jazdy na kucykach i koniach, hipoterapię, wyjście do cyrku lub "wesołego miasteczka", rejsy spacerowe statkiem po Bałtyku i jez. Łebsko.
Wspaniałe walory turystyczno-krajoznawcze i zdrowotne Łeby nie wyczerpują oferowanej listy możliwości wypoczynku.

Elegancja MAGNATA
podkreśli urok lata.

Serdecznie zapraszam przez cały rok
LIDIA NADAJCZYK               

Zdjęcia z naszego obiektu (kliknij, by powiększyć):

Informacja bieżąca wpisywana przez właścicieli obiektów:

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
parking
wyżywienie na miejscu
ogród
rowery
sprzęt plażowy
wifi
plac zabaw
Noclegi
ośrodki wczasowe
Odległość do plaży
501 - 900m
Rozrywka i rekreacja
baseny
Działalność
całoroczna
sezonowa
Premium
obiekty blisko morza
obiekty przyjazne rodzinom i dzieciom
kolonie, zielone szkoły
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2020

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.