Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Magnolia Pokoje Gościnne

84-360 Łeba, ul. Szkolna 2
tel. 59 866 14 36;

* ** Maj, czerwiec, wrzesień: promocja - 30% taniej ***

Położenie:
Bardzo atrakcyjna, jedna z najlepszych lokalizacji: przy malowniczej ulicy Szkolnej, około 300m do morza, między dwoma deptakami prowadzącymi na główną plażę A. Jednocześnie jest tu spokojnie i kameralnie; mały ruch dojazdowy, więcej spacerowiczów niż samochodów. Niedaleko centrum, park i kino. W pobliżu nowy kompleks rekreacyjno-sportowy: korty tenisowe 250m, kryte lodowisko i rolkowisko, siłownia fitness 100m, boisko orlik 200m, kryta hala sportowa 100m. Wokół dobrze rozwinięta sieć handlowo-usługowa i gastronomiczna.

Oferta:
MAGNOLIA poleca Państwu kilka ładnych, wygodnych pokoi 2, 3 i 4-osobowych. Większość ma własne łazienki, część jest na wspólne. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizory, czajniki, podręczne naczynia i sprzęt plażowy. Na korytarzach ustawione są ogólnodostępne lodówki, żelazko i deska do prasowania.
Poniżej przykładowa prezentacja kilku różnych pokoi:

Ogrodzona posesja zapewnia bezpłatnie miejsca parkingowe dla kilku pojazdów. Na ogródku są rozstawione meble ogrodowe i kącik grillowy.

Ceny umowne, przystępne zależne od rodzaju i wielkości pokoju, terminu i długości rezerwacji.
* lipiec, sierpień: 40-50zł/osobodoba
* maj, czerwiec, wrzesień: promocja - 30% taniej.
Doba pobytowa trwa od godz. 16-tej do godz. 10-ej. Akceptujemy ułożone zwierzęta domowe.

Tu znajdziecie Państwo miłą obsługę i kameralną atmosferę wypoczynku.
 
Serdecznie zapraszam
Urszula Gieryk

Informacja bieżąca wpisywana przez właścicieli obiektów:

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
miejsce postojowe
lodówka
ogród
sprzęt plażowy
akceptacja zwierząt
Cena noclegu
do 40 zł
do 50 zł
do 60 zł
Premium
noclegi do 60zł
noclegi do 50zł
noclegi do 40zł
obiekty nad morzem
last minute
majówka
Noclegi
kwatery prywatne
pokoje gościnne
Odległość do plaży
201 - 500m
Działalność
sezonowa
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2020

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.