Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Zadaj pytanie Dodaj do ulubionych
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Małgorzata II Pokoje Gościnne

84-360 Łeba, ul. Powstańców Warszawy 6
tel. 59 866 17 06, 607 550 690

Położenie: zabytkowa dzielnica portowa leżąca między kanałem Chełst, rzeką Łebą i głównym traktem spacerowym do plaży. Ciszę i spokój tego zakątka umilają popiskiwania mew, terkotanie kutrów rybackich, zapach portu i smażonych ryb. W bezpośrednim sąsiedztwie (50m) cumują stateczki wycieczkowe w morze i kutry. Do plaży około 550m, do centrum i głównego parku miejskiego 100m, do dworca PKP i PKS 200m. Wokół bardzo dobrze rozwinięta sieć handlowo-gastronomiczna i usługowo-rekreacyjna. Samo osiedle jest przytulne, kameralne, bez ruchu przelotowego, z malowniczymi dojazdowymi uliczkami i zabytkowymi kamieniczkami.

MAŁGORZATA II oferuje Państwu ładne i wygodne pokoje 2, 3 i 4-osobowe z własnymi łazienkami w małym, parterowym pawilonie i głównym, 3-piętrowym budynku.

Pawilon ma kameralny charakter i składa się z dwóch pokoi 2 i 3-osobowego (z własnymi łazienkami) oraz wspólnego aneksu kuchennego i przedpokoju z wyjściem bezpośrednio na podwórko. Każdy pokój ma na zewnątrz swój kącik wypoczynkowy z meblami ogrodowymi. W pokojach są telewizory i radia, w aneksie kompletne wyposażenie: kuchenka gazowa, lodówka, zlewozmywak, czajniki, naczynia, sztućce, garnki itp. akcesoria kuchenne.

Poniżej przykładowe zdjęcia kilku pokoi i łazienek mieszczących się w budynku głównym. Pozostałe są w podobnym wystroju i standardzie.

Na każdej kondygnacji są do dyspozycji wczasowiczów w pełni wyposażone aneksy kuchenne. U gospodyni dostępne są również żelazko i deska do prasowania oraz sprzęt plażowy.

Na zadbanym podwórku, wyłożonym ozdobną kostką, rozstawione są meble ogrodowe, drewniane ławy i grill. Nie brakuje też świeżych, kwitnących kwiatów. Na miejscu funkcjonuje wypożyczalnia rowerów - dla naszych Gości promocyjne zniżki. Posesja ogrodzona, parkowanie wewnątrz bezpłatne, ilość miejsc ograniczona.

Przyjmujemy turystów indywidualnych i rodziny. Zapewniamy miłą obsługę, domową atmosferę i kameralny charakter wypoczynku.
Ceny umowne: od 30 do 50zł/osobodoba, zależne od rodzaju i wielkości pokoju, terminu i długości rezerwacji.
Doba pobytowa zaczyna się o godz. 15-tej, a kończy o godz. 10-tej.

MAŁGORZATA II jest dla Państwa otwarta i gościnna przez cały rok.

Serdecznie zapraszam!

Małgorzata Dominiak z rodziną

Polecamy również nasz drugi, rodzinny obiekt: MAŁGORZATA I, położony w Łebie przy ul. Paderewskiego 4 (zobacz tutaj). Kontakt telefoniczny ten sam.

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
miejsce postojowe
aneks kuchenny
lodówka
rowery
sprzęt plażowy
Cena noclegu
do 60 zł
do 70 zł
do 80 zł
Noclegi
kwatery prywatne
pokoje gościnne
Premium
noclegi do 70zł
Odległość do plaży
501 - 900m
Działalność
całoroczna
sezonowa
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2023

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.