Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Villa Miami

84-360 Łeba, ul. Słowińska 1 i

POLSKO-AMERYKAŃSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WYPOCZYNKOWO-TURYSTYCZNE
tel. 693 318 601
WE SPEAK ENGLISH, NOUS PARLONS FRANCAIS, WIR SPRECHEN DEUTSCH.

VILLA MIAMI to nowoczesny obiekt o urokliwej architekturze. Zbudowany jest w nowoczesnej technologii, w wysokim standardzie, z najlepszych materiałów, z myślą o bardziej wymagających klientach. VILLA MIAMI działa pod patronatem Polsko - Amerykańskiego Przedsiębiorstwa Wypoczynkowo - Turystycznego i spełnia wymogi trzygwiazdkowego obiektu noclegowego. Ceny rozsądne, przystępne, odpowiednie do wysokiego standardu, poziomu wyposażenia i jakości usług.

CENY ZA POBYT NEGOCJUJEMY Z KAŻDYM KLIENTEM INDYWIDUALNIE W ZALEŻNOŚCI OD TERMINU I DŁUGOŚCI REZERWACJI.

BĘDZIESZ MILE OCZAROWANY

SPĘDZAJĄC URLOP W VILLA MIAMI !

Oferujemy Państwu komfortowy pobyt i kameralny charakter wypoczynku. Czekają na Państwa przestronne pokoje 2-osobowe, apartamenty i studia rodzinne 2 + 2. Wszystkie posiadają własne łazienki i zadaszone tarasy z kompletem mebli balkonowych. Cztery apartamenty mają swoje aneksy kuchenne kompletnie wyposażone. W pozostałych pokojach do dyspozycji lodówki. Wszędzie na wyposażeniu są telewizory, radia, czajniki bezprzewodowe, komplet naczyń i sprzęt plażowy. W całym obiekcie jest dostęp do internetu WI-FI. Szczególnym atutem w pokojach są wysokiej jakości hotelowe łóżka typu continental z ortopedycznymi materacami firmy Relax. Całość wraz z pościelą sprowadzana bezpośrednio z USA. W sumie dysponujemy 12 pokojami dla około 40 osób. Poniżej przykładowa prezentacja kilku pokoi - pozostałe są w podobnym stylu, wystroju i standardzie:

Nr 7 - pokój-studio 4-osobowy (2 +2), południowo-zachodni, I piętro.

Nr 6 - pokój 2-osobowy z dostawką, południowy, I piętro.

Nr 5 - pokój-studio 4-osobowy (2+2), południowo-wschodni, I piętro.

Nr 5 - pokój studio 4-osobowy (2+2), północno-wschodni, I piętro.

Nr 6 - pokój 2-osobowy z dostawką, północny, I piętro.

Nr 3 - pokój 2-osobowy z aneksem kuchennym, północny, parter.

Nr 4 - pokój 2-osobowy, zachodni, parter.

Aneks kuchenny dla Gości z pierwszego piętra; standardowo wyposażony w kuchenkę, lodówkę, czajniki, komplet naczyń, sztućców i garnków.

Do relaksu na świeżym powietrzu zachęca trawiasta posesja obsadzona dookoła ozdobnymi krzewami i świeżo kwitnącymi kwiatami.

Dużym powodzeniem, zwłaszcza wieczorami, cieszy się okazała, ogrodowa altana z dużym, stacjonarnym grillem. Tu można pobiesiadować przy akompaniamencie muzyki - altana ma zaistalowany osprzęt nagłaśniający.

Na posesji wewnętrzny, płatny parking dozorowany. Bezpłatne parkowanie poza terenem obiektu. Doba pobytowa trwa od godz. 15-tej do godz. 10-tej.

POLECAMY : Jako nowość amerykański fotel-masażer z 12 programami do pobudzania krążenia od stóp do głowy ( De Stress Anti-Gravity Massage Re-cliner ) oraz przyrządy
do akupunktury manualnej i odnowy witalnej.  Przyjmujemy turystów i gości indywidualnych, rodziny i zorganizowane grupy. Mile widziani goście zagraniczni. Dodatkowo polecamy możliwość nauki języka angielskiego z Native Speakerem z USA.  

Zapewniamy wszystkim miłą obsługę i przyjemną, urlopową atmosferę wypoczynku. 

Na zewnątrz budynku zainstalowano "mosquito system" - system oświetlenia przeciw komarom sprawdzony w warunkach klimatycznych Florydy.

Położenie: urokliwe, malownicze usytuowanie przy ostatnim zakolu rzeki Łeby, która już prosto, 600m dalej, wpada do Bałtyku. W pobliżu (100m) port rybacki i przystań rzeczna.

VILLA MIAMI leży przy głównym deptaku i moście łączącym wschodnią i zachodnią część Łeby, 300m od centrum miasta. Stąd odpływają stateczki wycieczkowe przez jezioro Łebsko do Skansenu Słowińców w Klukach, do Muzeum Wyrzutni Rakiet i do Rąbki. W dali mieni się kolorami malowniczy krajobraz złocistego piasku Ruchomych Wydm, srebrzystej tafli jeziora, zieleni okolicznych lasów i wzgórz.

Osiedle przy ul. Słowińskiej to zespół prywatnych dacz i domków letniskowych o powierzchni kilku hektarów; to zaciszna, urokliwa, zielona okolica. Cały teren osiedla ma wysokie ogrodzenie i jest nocą zamykany i oświetlony. Można się tu czuć bezpieczniej, a dzieci mają swobodę poruszania się między posesjami. Do morza prowadzi malownicza, dobrze zagospodarowana ulica Turystyczna pełna barów, smażalni, kawiarenek, cukierni itp.

VILLA MIAMI jest dla Państwa otwarta i gościnna od początku maja do końca września.
Serdecznie zapraszamy!
 

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
parking
aneks kuchenny
lodówka
ogród
sprzęt plażowy
wifi
Noclegi
apartamenty i mieszkania
domy wypoczynkowe
wille
Cena noclegu
do 70 zł
do 80 zł
powyżej 80 zł
Odległość do plaży
501 - 900m
Premium
obiekty blisko morza
Działalność
sezonowa
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2023

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.