Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Mira - Dom Wypoczynkowy

84-360 Łeba, ul. Sportowa 3
tel. 59 866 14 39, 609 816 407

Dom Wypoczynkowy MIRA usytuowany jest w centrum turystycznym miasta, przy szerokiej przecznicy ul. Sportowej, gdzie można wygodnie parkować po obu stronach. W pobliżu (20m) główna promenada spacerowa ul. Nadmorska. Do plaży około 200m, wokół bardzo dobrze rozwinięta sieć handlowo-gastronomiczna i mnóstwo atrakcji wczasowych. Położenie MIRY to jedna z najlepszych lokalizacji urlopowych w Łebie.

D.W. MIRA oferuje ładne, wygodne, przestronne pokoje 2, 3 i 4-osobowe z własnymi łazienkami i większość z balkonami. W każdym pokoju telewizor, czajnik, naczynia, sprzęt plażowy. Na życzenie możliwość dostawki.

Ponadto oferuje jedno studio: dwa pokoje 2-osobowe z łazienką, TV i lodówką. Do dyspozycji wczasowiczów duża kuchnia zaopatrzona w więcej urządzeń niż przeciętna - otwarta przez całą dobę.

Dla bardziej wymagających Gości polecamy 4 - 6 osobowy apartament z dwoma balkonami składający się z pokoju dziennego, sypialni, aneksu kuchennego i łazienki - umeblowanie i wyposażenie komfortowe.

Do wypoczynku na świeżym powietrzu zachęca czysta, zadbana posesja obsadzona drzewkami, ozdobnymi krzewami i kwiatami.

Są też meble ogrodowe z grillem zapraszające do wspólnego biesiadowania. Można też w spokoju poopalać się i wypić kawkę na balkonie. Każdy balkon ma dodatkowe krzesełka. Teren jest ogrodzony, bezpieczny. Parkowanie wewnątrz.

Dom Wypoczynkowy MIRA składa się z dwóch budynków, ogrzewanych, całorocznych mieszczących 32 - 34 osoby w 13-tu pokojach. Ceny zróżnicowane: od 40 do 70 zł (osobodoba), w zależności od terminu pobytu, standardu i wielkości pokoju. MIRA znana jest z domowej, rodzinnej atmosfery. Zapewniamy miłą, życzliwą obsługę i stałą dyspozycyjność.

Serdecznie zapraszam przez cały rok
Mirosława Jezierska

Informacja bieżąca wpisywana przez właścicieli obiektów:

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
miejsce postojowe
kuchnia
lodówka
ogród
sprzęt plażowy
Noclegi
apartamenty i mieszkania
domy wypoczynkowe
Cena noclegu
do 50 zł
do 60 zł
powyżej 60 zł
Odległość do plaży
do 200m
Działalność
całoroczna
sezonowa
Premium
obiekty nad morzem
wysoki standard
posezonowe oferty wypoczynkowe
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2020

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.