Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

MIRAMAR Pokoje Gościnne

84-360 Łeba, ul. Jagiellońska 6
tel. kom. 601 525 010, tel. 59 866 21 10

Położenie: mieścimy się w bardzo ładnej, kameralnej dzielnicy willowej. Jest to zadbane, czyste, przytulne osiedle. Do głównego ciągu spacerowego raptem 200m, do jeziora Sarbsko i stadnin konnych 700m. Niedaleko (około 500 - 600m) jeszcze jedna duża atrakcja: piękny i niezwykły Park Dinozaurów. W pobliżu kilka domowych stołówek, osiedlowych sklepików, restauracja i market "Biedronka".

Oferta: polecamy ładne pokoje gościnne 2, 3, 4-osobowe z własnymi łazienkami. Na wyposażeniu każdego pokoju jest telewizor, czajnik, podręczne naczynia, leżak, wiatrochron. Dla małych dzieci udostępniamy wanienkę, łóżeczko i podwyższane krzesełko. Na terenie obiektu możliwy jest bezpłatny odbiór sygnału Wi-Fi.
Poniżej szczegółowa prezentacja naszych pokoi:

Drugie piętro:

Nr 4 - pokój 4-osobowy, wschodni

Nr 5 - pokój 4-osobowy, południowy, z balkonem

Nr 6 - pokój 3-osobowy, południowy, z balkonem

Pierwsze piętro:

Nr 12 - pokój 2/3-osobowy, północny

Nr 13 - pokój 3-osobowy, wschodni, z balkonem

Wspólna łazienka dla pokoi 12 i 13

Pokoje 12 i 13 można wynajmować oddzielnie lub razem jako dwupokojowe studio.

Parter:

Nr 1 - pokój 4-osobowy, północny

Nr 2- pokój 4-osobowy, wschodni

Nr 3 - pokój 2-osobowy, wschodni

Umożliwiamy korzystanie z kuchni do przyrządzania prostych posiłków. Przy kuchni dużym powodzeniem cieszy się wypoczynkowy kącik kawowy. Do dyspozycji gości są również dwa ogólnodostępne aneksy kuchenne. Na życzenie można zamawiać domowe śniadania na miejscu.

Zielony, fantazyjnie zagospodarowany ogród z oczkiem wodnym i rybkami wspaniale zrelaksuje i uatrakcyjni Państwa wypoczynek. Ponadto mamy duży trawnik do leżakowania, miejsce do grillowania, meble ogrodowe.

Na terenie posesji jest kilka bezpłatnych miejsc parkingowych.
Ceny umowne, przystępne od 30zł do 50zł/osobodoba, zależne od rodzaju i wielkości pokoju, terminu i długości rezerwacji. Doba pobytowa zaczyna się o godz. 14-tej w dniu przyjazdu a kończy o godz. 10-tej w dniu wyjazdu. Przyjmujemy turystów indywidualnych, rodziny i grupy zorganizowane. Zapewniamy miłą obsługę i spokojny wypoczynek.

Serdecznie zapraszamy
Ewa i Tadeusz Marzochowie

 

Informacja bieżąca wpisywana przez właścicieli obiektów:

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
miejsce postojowe
kuchnia
aneks kuchenny
lodówka
ogród
sprzęt plażowy
wifi
Cena noclegu
do 40 zł
do 50 zł
do 60 zł
Noclegi
domy wypoczynkowe
kwatery prywatne
pokoje gościnne
wille
Premium
noclegi do 50zł
noclegi do 40zł
wysoki standard
last minute
obiekty przyjazne rodzinom i dzieciom
posezonowe oferty wypoczynkowe
Działalność
całoroczna
sezonowa
Odległość do plaży
901m i dalej
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2020

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.