Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Muszelka - Pokoje Gościnne

84-360 Łeba, ul. Sportowa 2
tel. 59 866 29 37, 504 755 426

LOKALIZACJA:
MUSZELKA wyróżnia się znakomitym położeniem. Przy bocznej, spokojnej uliczce, między główną promenadą spacerową ul. Nadmorską a ul. Obr. Westerplatte, około 200m od plaży. Jest to centrum usług i atrakcji turystycznych.

OFERTA:
Proponujemy Państwu wypoczynek w wygodnych pokojach 2, 3 i 4-osobowych z własnymi łazienkami.

Radości bez liku da Wam MUSZELKA,
bo to Bałtyku słodka kropelka.

Każdy pokój ma niezależne wejście i wyjście na taras z zadaszeniem.

Wyposażenie jednakowe: telewizor, lodówka, czajnik, naczynia, sprzęt plażowy, podłogi szwedzkie. W każdym pokoju oprócz 1-osobowych tapczaników jest minimum jedna podwójna wersalka.
 
Ponadto do dyspozycji Gości aneks kuchenny, żelazko.

Na ogrodzonej posesji kameralny ogródek i meble ogrodowe. Niekrępujące usytuowanie od tyłu zachęca do relaksu na świeżym powietrzu.

 

Przyjmujemy turystów indywidualnych i rodziny w sezonie letnim. Ceny pobytu od 40 do 70 zł (osobodoba), zależne od rodzaju pokoju, terminu i długości rezerwacji.
 
Jesteśmy na miejscu cały czas. Zapewnimy Państwu miłą obsługę, życzliwą atmosferę i stałą dyspozycyjność.

Serdecznie zapraszamy
Rodzina Szumskich

 

Informacje o obiekcie:

Cena noclegu
do 50 zł
Odległość do plaży
do 200m
Udogodnienia
aneks kuchenny
lodówka
ogród
sprzęt plażowy
Noclegi
domy wypoczynkowe
pokoje gościnne
Premium
noclegi do 50zł
obiekty nad morzem
Działalność
sezonowa
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2020

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.