Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Ola Kwatera Prywatna

84-360 Łeba, ul. Obrońców Westerplatte 22
tel. 694 347 329

Położenie: bardzo atrakcyjne usytuowanie (około 250m do morza), w pobliżu głównego wejścia na plażę A. W najbliższej okolicy wiele atrakcji i rozrywek turystycznych oraz dobrze rozwinięta sieć handlowo-usługowa i gastronomiczna.

Oferta: ładne, wygodne pokoje 2, 3 i 4-osobowe. Część pokoi posiada swoje balkony. Łazienki własne lub wspólne. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, dzbanek elektryczny, podręczne naczynia, sprzęt plażowy. Poniżej przykładowa prezentacja kilku pokoi i łazienek. Pozostałe są podobne zarówno w standardzie jak i w wystroju wnętrz.

Istnieje ogólnodostępna możliwość korzystania z kącika kuchennego, lodówki, prasowania i suszenia.

Godnym polecenia jest również relaks na świeżym powietrzu. Na słonecznej, południowej części działki ładny, zadbany ogródek, kącik grillowy, oczko wodne, meble ogrodowe.

Ogrodzona posesja mieści kilka pojazdów. Ponadto przed budynkiem znajduje się drugi wygodny parking dla kilku kolejnych samochodów. Przyjmujemy turystów indywidualnych, rodziny i grupy zorganizowane dorosłych. Akceptowane małe, ułożone zwierzęta domowe.
 
Ceny umowne, przystępne: od 30 do 50zł/osobodoba, zależne od rodzaju pokoju, terminu i długości pobytu.

Wszystkich Gości przyjmuję jak domowników
zapewniając kulturalną, miłą i rodzinną atmosferę.
 
OLA jest dla Państwa otwarta i gościnna
od początku maja do końca września.
 
Serdecznie zapraszam
Irena Hilla

 

Informacja bieżąca wpisywana przez właścicieli obiektów:

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
miejsce postojowe
aneks kuchenny
lodówka
ogród
sprzęt plażowy
akceptacja zwierząt
Cena noclegu
do 40 zł
do 50 zł
do 60 zł
Premium
noclegi do 60zł
noclegi do 50zł
noclegi do 40zł
obiekty nad morzem
last minute
Noclegi
domy wypoczynkowe
kwatery prywatne
pokoje gościnne
Odległość do plaży
201 - 500m
Działalność
sezonowa
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2020

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.