Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

OLGAMAR Pokoje Gościnne i Domek Holenderski

84-360 Łeba, ul. Kościuszki 62/2
tel. 515 287 201

Konto: 95 1020 4649 0000 7402 0253 1788

Położenie: wygodna lokalizacja w centrum Łeby, przy głównym deptaku spacerowym. Wszędzie wokół dużo letnich atrakcji i w pełni rozwinięta sieć handlowo-gastronomiczna. Wszystkie pokoje usytuowane są od drugiej strony ulicy, z oknami na ogródek, co zapewnia odizolowanie od turystycznego gwaru. Do plaży około 700m, do dworca PKP i PKS - 200m.

Oferta: trzy bardzo ładne, dobrze urządzone pokoje, z własnymi łazienkami. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, radio, lodówkę, czajnik, podręczne naczynia i sprzęt plażowy, żelazko. Poniżej bardziej szczegółowa prezentacja pokoi:

Pokój nr 1 - w budynku głównym, na 1-szym piętrze, południowo-zachodni, o powierzchni około 33 m kw. - dla maksimum 5-ciu osób - (łoże małżeńskie + dwie rozkładane kanapy). Dodatkowo mały aneks kuchenny w pokoju wyposażony lodówkę, kuchenkę mikrofalową, czajnik, naczynia i sztućce.

Mieszkanie nr 2 - w głównym budynku od strony zachodniej, na parterze. Pokój dzienny o powierzchni około 22 m kw., dla 2-4 osób. Ozdobą tego pokoju jest oryginalny kominek i wygodne wyjście na ogród. Dodatkowo w pełni wyposażona kuchnia, oddzielnie łazienka i wc.

Pokój nr 3 - południowy, w pawilonie parterowym usytuowanym w ogrodzie. Powierzchnia pokoju około 14 m kw., dla 2-3 osób. Osobno łazienka i wc. Do podgrzewania potraw mikrofalówka. Wygodne wyjście bezpośrednio na ogród. Oddzielny stolik ogrodowy z krzesłami tylko dla gości tego pokoju.

Do relaksu na świeżym powietrzu zachęca przytulny, zadbany ogródek, pełen świeżych kwiatów, zieleni i trawników. Nie brakuje tu mebli ogrodowych, parasoli, ławeczek, stolików itp. Można się poopalać na leżaku, wypić kawkę w cieniu pod parasolem lub wieczorem pobiesiadować przy grillu.

Ceny umowne: od 30 do 60zł/osobodoba, zależne głównie od pokoju, terminu i długości rezerwacji. Przyjmujemy turystów indywidualnych i rodziny. Doba pobytowa zaczyna się o godz. 14-tej, a kończy o godz. 10-tej. Dla wszystkich gości parkowanie na terenie posesji bezpłatne.
Kameralny charakter obiektu i dobry standard zapewni Państwu spokojny i komfortowy wypoczynek, a my jako gospodarze, postaramy się uprzyjemnić wasz pobyt miłą obsługą i ciepłą, domową atmosferą.
OLGAMAR jest gościnny w sezonie letnim od początku maja do końca września.

Serdecznie zapraszam
Marcin Grzebyk

Polecamy również jeden 4-6 osobowy domek holenderski usytuowany na tej samej działce. Domek jest w bardzo dobrym stanie, z pełnym wyposażeniem.

Domek składa się z saloniku dziennego, kuchni, dwóch sypialni 2-osobowych i łazienki. Wyposażony jest w TV, lodówkę, kuchenkę gazową 4-palinkową z wyciągiem, czajnik, komplet naczyń, garnków i sztućców oraz wiatochron na plażę.

Cennik 2019

Cena za cały domek na dobę:
do 30 czerwca > 140zł
01.07 - 10.07 > 180zł
11.07 - 20.08 > 240zł
21.08 - 31.08 > 180zł
od 1 września > 140zł
Weekend majowy > 140zł
Weekend Boże Ciało > 140zł
Istnieje możliwość negocjacji cen.

 

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
miejsce postojowe
aneks kuchenny
lodówka
ogród
sprzęt plażowy
Cena noclegu
do 40 zł
do 50 zł
do 60 zł
powyżej 60 zł
Noclegi
domki i przyczepy kempingowe
pokoje gościnne
Odległość do plaży
501 - 900m
Premium
obiekty blisko morza
Działalność
sezonowa
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2020

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.