Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

ONYX Dom Wypoczynkowy

84-360 Łeba, ul. Brzozowa 2c
tel. kom. 603 122 487
www.onyx.interleba.pl

Dom Wypoczynkowy ONYX mieści się w bardzo atrakcyjnym miejscu: około 300m od morza, 100m od głównego deptaka miejskiego, w centrum turystycznym Łeby. Jednocześnie środkowe położenie obiektu, wewnątrz willowego osiedla, zapewnia ciszę i spokój.

ONYX to nowy budynek, który wyróżnia się ładną, ciekawą architekturą, wysokim standardem wykończenia i wyposażenia. Oferujemy miejsca noclegowe w komfortowych pokojach 2, 3, 4-osobowych z własnymi łazienkami. Wszystkie pokoje mają telewizory, lodówki, czajniki i podręczne naczynia. Na większe rodziny czekają duże, eleganckie pokoje wyposażone dodatkowo w aneksy kuchenne, dwupokojowy, drewniany domek z aneksem kuchennym oraz apartament z trzema sypialniami, pokojem dziennym i aneksem kuchennym.

Relaks na świeżym powietrzu zapewnia niebanalnie urządzony, uroczy ogród na posesji. W ogrodzie są naturalne, drobne kamienie-otoczaki, prawdziwy piasek morski, ozdobne drzewka, krzewy i kwiaty. Można tu sobie pobiesiadować przy grillu, posiedzieć przy kawie pod parasolem przy drewnianych ławach i stołach, poopalać na naszej mini-plaży. Dla dzieci jest sala zabaw oraz plac zabaw z piaskownicą, huśtawkami itp.

Do dyspozycji Gości jest sprzęt plażowy oraz rowery - bez dodatkowych opłat.

Zapewniamy również bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu.

Warto podkreślić, że w ogrodzie nie parkują samochody. Dla zmotoryzowanych są przygotowane niestrzeżone miejsca postojowe. ONYX jest również całodobowo dozorowany. W całym budynku - także w pokojach - obowiązuje zakaz palenia tytoniu ( można palić w ogrodzie i na balkonach).

Zapewniamy wysoki standard wypoczynku i obsługi, serdeczną atmosferę, uprzejmość i dyspozycyjność.

Ceny umowne, zależne od terminu i długości rezerwacji.

Warunkiem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30% należności za pobyt, w przeciągu trzech dni, na
KONTO:
78 1140 2017 0000 4102 0124 8461

W tytule przelewu proszę podać: imię i nazwisko osoby rezerwującej oraz termin pobytu. Pozostałą kwotę należy uiścić w dniu przyjazdu, w recepcji.

W przypadku rezygnacji z rezerwacji zadatek nie podlega zwrotowi. (Podstawa prawna „Ustawa o usługach turystycznych z dn. 31.08.1997 r.")
Skrócenie czasu pobytu nie zobowiązuje usługodawcy do zwrotu wniesionej opłaty.

Uiszczenie opłaty za pobyt (choćby zadatku) oznacza akceptację powyższego regulaminu.

Doba pobytowa rozpoczyna się o godz. 14-tej, a kończy o godz. 10-tej w dniu wyjazdu.

Zapraszamy przez cały rok

 

 

Informacja bieżąca wpisywana przez właścicieli obiektów:

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
parking
miejsce postojowe
aneks kuchenny
lodówka
ogród
rowery
sprzęt plażowy
wifi
plac zabaw
Cena noclegu
do 60 zł
powyżej 60 zł
Noclegi
domy wypoczynkowe
dworki, rezydencje
pokoje gościnne
wille
Odległość do plaży
201 - 500m
Działalność
całoroczna
sezonowa
Premium
obiekty nad morzem
wysoki standard
obiekty przyjazne rodzinom i dzieciom
polecane przez serwis
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2020

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.