Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Pod Różą - Dom Wczasowy

84-360 Łeba, ul. Olszewskiego 11
tel. 59 866 41 55, 600 801 746

 

Czy odkryli już Państwo piękną, zabytkową dzielnicę portową, położoną między kanałem Chełst, rzeką Łebą i wybrzeżem Bałtyku? Tu, niemal jak na półwyspie, leży Dom Wczasowy POD RÓŻĄ. Ciszę i spokój tego zakątka umilają popiskiwania mew, szum morza, zapach jodu i żywicy z pobliskiego lasku sosnowego. W bezpośrednim sąsiedztwie (40m) cumują stateczki wycieczkowe w morze i kutry rybackie. Do plaży około 400m, do centrum i głównego parku miejskiego 150m. Wokół bardzo dobrze rozwinięta sieć handlowo-gastronomiczna i usługowo-rekreacyjna. Samo osiedle jest przytulne, kameralne, bez ruchu przelotowego, z malowniczymi dojazdowymi uliczkami.

Oferujemy całoroczny wypoczynek w nowym, wolnostojącym budynku usytuowanym na słonecznej posesji.

Wszystkie pokoje: 2, 3, 4 i 5-osobowe posiadają własne łazienki z pełnym węzłem sanitarnym, TV-sat, czajniki, naczynia i sprzęt plażowy. Część ma również swoje balkony.

 

Na świeżym powietrzu można się zrelaksować na ogrodzonej posesji, gdzie czeka na dzieci duża piaskownica i huśtawka oraz stół tenisowy, grill i meble ogrodowe. POD RÓŻĄ prawdopodobnie usytuowane jest w przyjaznym bioenergetycznie miejscu, bo Goście wypoczywają i śpią znakomicie. Nawet mewy czują się tu tak dobrze, że często odwiedzają ogród, a niektóre zadomowiły się na stałe jak gołębie.

Dom Wczasowy POD RÓŻĄ poleca całodzienne, domowe wyżywienie na miejscu we własnej stołówce.

 

Obiekt przyjmuje turystów indywidualnych i rodziny oraz grupy zorganizowane dzieci, młodzieży i dorosłych. Istnieje możliwość organizowania zielonych lekcji dla szkół z zajęciami w naszej świetlicy. Ze względu na bliskość portu dużym powodzeniem cieszą się również turnusy wędkarstwa morskiego.

Ceny umowne od 25 do 60zł od osoby za nocleg. Dla zmotoryzowanych bezpłatny parking na miejscu.
Zapewniamy miłą obsługę, rodzinną atmosferę i niezapomniane, nadmorskie wrażenia.

Serdecznie zapraszam
Kamila Arseniuk

Zdjęcia z naszego obiektu (kliknij, by powiększyć):

 

Informacja bieżąca wpisywana przez właścicieli obiektów:

Informacje o obiekcie:

Cena noclegu
do 40 zł
do 50 zł
do 60 zł
powyżej 60 zł
Udogodnienia
parking
wyżywienie na miejscu
lodówka
ogród
sprzęt plażowy
plac zabaw
Premium
noclegi do 60zł
noclegi do 50zł
noclegi do 40zł
obiekty nad morzem
last minute
posezonowe oferty wypoczynkowe
kolonie, zielone szkoły
Noclegi
domy wypoczynkowe
kwatery prywatne
pokoje gościnne
Odległość do plaży
201 - 500m
Działalność
całoroczna
sezonowa
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2020

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.