Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Regina Kwatera Prywatna

84-360 Łeba, ul. Obr. Westerplatte 13
tel. 59 866 25 42, 603 174 022

Konto: 41 1020 4649 0000 7102 0030 6563

Położenie: bardzo atrakcyjne usytuowanie (około 250m do morza), w pobliżu głównego wejścia na plażę. W najbliższej okolicy wiele atrakcji i rozrywek turystycznych oraz dobrze rozwinięta sieć handlowo-usługowa i gastronomiczna.

Oferta: REGINA to całkowicie nowy, kameralny obiekt, otwarty w maju 2008r. Do Państwa dyspozycji wygodne, przestronne pokoje 2 i 3-osobowe z własnymi łazienkami.

W każdym pokoju jest telewizor i sprzęt plażowy, a cztery pokoje mają wyjście na własne balkony.

Ogólnodostępne trzy kompletnie wyposażone aneksy kuchenne, lodówki, żelazko, deska do prasowania.

Ponadto polecamy kilka pokoi w naszym drugim budynku położonym na tej samej posesji. Jest to stara, ale solidna, poniemiecka budowla.

Na poddaszu są przygotowane dwa pokoje 2-osobowe i jeden 3-osobowy. Wszystkie mają własne łazienki, telewizory, czajniki oraz dostęp do kuchni.

Na parterze są dwa pokoje 2-osobowe z wyjściem na ogródek.

Każdy pokój ma własną łazienkę i telewizor, a wspólny jest aneks kuchenny i przedpokój.

Na posesji kącik grillowy z meblami ogrodowymi i bezpłatny parking. Ilość miejsc postojowych ograniczona. Teren obiektu ogrodzony i zamykany.

Mile widziani Goście indywidualni, rodziny i grupy zorganizowane dorosłych. Akceptowane małe, ułożone zwierzęta domowe po wcześniejszym uzgodnieniu.

Ceny umowne, zależne od wielkości pokoju, terminy i długości rezerwacji. W nowym budynku: od 40 do 80zł/osobodoba, w starym od 30 do 60zł/osobodoba. Zniżki dla małych dzieci śpiących z opiekunami. Doba pobytowa zaczyna się o godz. 13-tej, a kończy o godz. 10-tej. Zapewniona dobra obsługa i miła atmosfera wypoczynku.

REGINA jest dla Państwa gościnna od początku maja do końca września.
Serdecznie zapraszam
Jerzy Dymel

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
miejsce postojowe
kuchnia
aneks kuchenny
lodówka
ogród
sprzęt plażowy
akceptacja zwierząt
Cena noclegu
do 60 zł
do 70 zł
do 80 zł
powyżej 80 zł
Noclegi
domy wypoczynkowe
kwatery prywatne
pokoje gościnne
Odległość do plaży
201 - 500m
Premium
obiekty nad morzem
last minute
Działalność
sezonowa
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2023

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.