Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

TOMAR Pokoje Gościnne

ul. Brzozowa 5A, 84-360 Łeba
tel. 666 690 694
www.tomar.ta.pl

 

TOMAR jest usytuowany blisko morza – przy trzeciej ulicy równoległej do linii brzegowej (ok. 300 m od szerokiej i piaszczystej plaży). Wygląd budynku, architektura i wykończenie podkreślają jego charakter, zapewniając wygodę oraz prestiż przebywających w nim gości. Mały, ale zadbany ogród nastraja do odpoczynku na łonie natury.

TOMAR posiada stylowo wyposażone (każdy inny), komfortowe, duże i tanie pokoje 1, 2, 3 i 4-osobowe. Część pokoi posiada balkon.
Cena pokoju (adekwatna do standardu) zależy od terminu, długości pobytu i ilości osób w pokoju.
Każdy pokój wyposażony jest w lodówkę, czajnik i telewizor z płaskim ekranem i kanałami telewizji naziemnej. W każdym pokoju jest również wygodna łazienka z ręcznikami i podstawowymi środkami czystości.

Bezpłatne WiFi dostępne na terenie całej posesji.

Podstawowe posiłki (śniadania i kolacje) nasi goście mogą samodzielnie przygotować i spożywać w ogólnodostępnej kuchni oraz jadalni.
Do dyspozycji gości oddajemy także zadaszoną wiatę na świeżym powietrzu. Wiata  służy do spożywania śniadania w spokojnej atmosferze, często przy akompaniamencie ptasiego śpiewu, a także jako miejsce do zorganizowania grilla. To także doskonałe miejsce zabaw dla dzieci, zarówno w dni słoneczne, jak i deszczowe.

Bezpłatnie udostępniamy wiatrochrony i leżaki plażowe.

Na terenie posesji znajdują się miejsca parkingowe dla 5 samochodów (w tym jeden garaż). Pozostałe samochody mogą parkowa na ogólnodostępnym parkingu naprzeciwko posesji lub na płatnym parkingu strzeżonym, oddalonym zaledwie 50 m od posesji.

ZAPRASZAMY

 

 

Informacja bieżąca wpisywana przez właścicieli obiektów:

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
miejsce postojowe
kuchnia
lodówka
ogród
sprzęt plażowy
Cena noclegu
do 50 zł
do 60 zł
powyżej 60 zł
Noclegi
domy wypoczynkowe
kwatery prywatne
pokoje gościnne
Odległość do plaży
201 - 500m
Działalność
całoroczna
sezonowa
Premium
obiekty nad morzem
wysoki standard
last minute
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2020

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.