Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

TOMAR Pokoje Gościnne

ul. Brzozowa 5A, 84-360 Łeba
tel. 666 690 694
www.tomar.ta.pl

 

TOMAR jest usytuowany blisko morza – przy trzeciej ulicy równoległej do linii brzegowej (ok. 300 m od szerokiej i piaszczystej plaży). Wygląd budynku, architektura i wykończenie podkreślają jego charakter, zapewniając wygodę oraz prestiż przebywających w nim gości. Mały, ale zadbany ogród nastraja do odpoczynku na łonie natury.

TOMAR posiada stylowo wyposażone (każdy inny), komfortowe, duże i tanie pokoje 1, 2, 3 i 4-osobowe. Część pokoi posiada balkon.
Cena pokoju (adekwatna do standardu) zależy od terminu, długości pobytu i ilości osób w pokoju.
Każdy pokój wyposażony jest w lodówkę, czajnik i telewizor z płaskim ekranem i kanałami telewizji naziemnej. W każdym pokoju jest również wygodna łazienka z ręcznikami i podstawowymi środkami czystości.

Bezpłatne WiFi dostępne na terenie całej posesji.

Podstawowe posiłki (śniadania i kolacje) nasi goście mogą samodzielnie przygotować i spożywać w ogólnodostępnej kuchni oraz jadalni.
Do dyspozycji gości oddajemy także zadaszoną wiatę na świeżym powietrzu. Wiata  służy do spożywania śniadania w spokojnej atmosferze, często przy akompaniamencie ptasiego śpiewu, a także jako miejsce do zorganizowania grilla. To także doskonałe miejsce zabaw dla dzieci, zarówno w dni słoneczne, jak i deszczowe.

Bezpłatnie udostępniamy wiatrochrony i leżaki plażowe.

Na terenie posesji znajdują się miejsca parkingowe dla 5 samochodów (w tym jeden garaż). Pozostałe samochody mogą parkowa na ogólnodostępnym parkingu naprzeciwko posesji lub na płatnym parkingu strzeżonym, oddalonym zaledwie 50 m od posesji.

ZAPRASZAMY

 

 

Informacja bieżąca wpisywana przez właścicieli obiektów:

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
miejsce postojowe
kuchnia
lodówka
ogród
sprzęt plażowy
Cena noclegu
do 50 zł
do 60 zł
powyżej 60 zł
Odległość do plaży
201 - 500m
Noclegi
pokoje gościnne
Premium
obiekty nad morzem
wysoki standard
Działalność
sezonowa
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2020

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.