Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Ula Pokoje Gościnne

84-360 Łeba, ul. Grunwaldzka 2a
tel. 59 866 10 18, kom. 888 964 066

Łeba i okolice

Pokoje Gościnne ULA to nasz dom rodzinny położony w zacisznej, spokojnej dzielnicy willowej. Blisko do portu i centrum miasta, około 600m do morza i 200m do rzeki Łeby. W bezpośrednim sąsiedztwie (50m) cumują stateczki wycieczkowe w morze i kutry. Wokół bardzo dobrze rozwinięta sieć handlowo-gastronomiczna i usługowo-rekreacyjna. Samo osiedle jest przytulne, kameralne, bez ruchu przelotowego, z malowniczymi dojazdowymi uliczkami i zabytkowymi kamieniczkami.

Łeba i okoliceŁeba i okolice

ULA oferuje Państwu ładne, przestronne pokoje 2 i 3-osobowe. Pokoje mają własne łazienki, standardowe umeblowanie i pościel oraz dodatkowo wyposażone są w telewizory, czajniki bezprzewodowe i podstawowe naczynia. Do dyspozycji Gości ogólnodostępne lodówki, żelazko i deska do prasowania.

Poniżej przykładowa prezentacja kilku pokoi:

Ula - Pokoje Gościnne - ŁebaUla - Pokoje Gościnne - ŁebaUla - Pokoje Gościnne - ŁebaUla - Pokoje Gościnne - ŁebaUla - Pokoje Gościnne - ŁebaUla - Pokoje Gościnne - ŁebaUla - Pokoje Gościnne - ŁebaUla - Pokoje Gościnne - ŁebaUla - Pokoje Gościnne - ŁebaUla - Pokoje Gościnne - ŁebaUla - Pokoje Gościnne - ŁebaUla - Pokoje Gościnne - Łeba

W małym, słonecznym ogródku przed domem są rozstawione meble ogrodowe; jest też kącik grillowy i mini placyk zabaw dla dzieci. Nie brakuje zielonego trawnika, ozdobnych krzewów i świeżo kwitnących kwiatów. Posesja ogrodzona, parkowanie na terenie obiektu bezpłatne.

Ula - Pokoje Gościnne - ŁebaUla - Pokoje Gościnne - Łeba

Przyjmujemy turystów indywidualnych i rodziny. Doba pobytowa zaczyna się o godz. 14-tej, a kończy o godz. 10-tej. Ceny umowne od 45 do 55zł/osobodoba, zależne od wielkości pokoju, terminu i długości rezerwacji. Istnieje możliwość wyżywienia w naszym barze-smażalni "Morsik" na ul. Kościuszki 31 z 10-procentowym upustem.

Ula - Pokoje Gościnne - ŁebaUla - Pokoje Gościnne - Łeba

Zaciszna lokalizacja gwarantuje spokojny, kameralny wypoczynek. My ze swej strony, jako gospodarze, staramy się zapewnić wczasowiczom miłą obsługę i rodzinną atmosferę pobytu.

ULA jest dla Państwa otwarta i gościnna w sezonie letnim
od początku maja do końca września.
Zapraszamy

 

 

Informacja bieżąca wpisywana przez właścicieli obiektów:

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
miejsce postojowe
lodówka
ogród
plac zabaw
Cena noclegu
do 60 zł
powyżej 60 zł
Noclegi
kwatery prywatne
pokoje gościnne
Odległość do plaży
501 - 900m
Premium
obiekty blisko morza
Działalność
sezonowa
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2020

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.