Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Venezia Caffe Dom Wypoczynkowy

84-360 Łeba, ul. Turystyczna 5 c
tel. 693 691 691

VENEZIA CAFFE położona jest przy malowniczej ulicy Turystycznej, która niewątpliwie spełnia rolę głównego traktu spacerowego zachodniej Łeby. Stąd zaczynają się wycieczki rowerowe i piesze do Słowińskiego Parku Narodowego i ruchomych wydm. Stąd jest tylko 300m do portu i tyle samo do przystani wodnej na rzece Łebie. W kilka minut można się zabrać na morską wycieczkę po Bałtyku lub krajoznawczą po jeziorze Łebsko do Rąbki, muzeum "Wyrzutni" lub skansenu słowińców w Klukach. Do plaży też niedaleko (około 400m), podobnie do centrum Łeby i na dworzec PKP, PKS.

Nasz dom wypoczynkowy oferuje Państwu ładne, nowe, komfortowe pokoje: 1, 2, 3 i 4-osobowe z własnymi łazienkami. Pokoje 1-2-osobowe - około 10m.kw, pokoje 3-osobowe - około 13m.kw, pokoje 4-osobowe - około 17m.kw. Podwójne łoża w pokojach 2-osobowych mają wymiary 160cm x 200cm. Osiem pokoi ma wyjście na swoje balkony lub tarasy. Łącznie dysponujemy 11 pokojami dla 24 osób. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizory z kanałami radiowymi i czajniki elektryczne. Podręczne naczynia prosimy przywieźć ze sobą.Szczególnie ciekawie prezentują się dwa duże pokoje z oknami na trzy strony świata i dwoma balkonami, z widokami na Jezioro Łebsko i na pobliski las.

Kilka pokoi ma duże balkony lub wygodne tarasy z pięknym widokiem na ruchome wydmy przy zachodzie słońca.

Ceny umowne: od 80 zł/osoba/doba: zależne od wielkości pokoju, terminu i długości rezerwacji.
Przyjmujemy turystów indywidualnych, rodziny i grupy zorganizowane dorosłych. Mile widziani Goście z kraju i zza granicy.
Doba pobytowa zaczyna się o godz. 15-tej, a kończy o godz. 11-tej. Rezerwacje przyjmujemy wyłącznie drogą mailową. Po przyjeździe do naszego obiektu i przed doręczeniem kluczy do pokoju, prosimy o uregulowanie gotówką pozostałej kwoty należności za pobyt. Parkowanie wokół terenu posesji możliwe i bezpłatne.
Zapewniamy fachową obsługę i komfortowe warunki wypoczynku.

VENEZIA CAFFE jest dla Państwa otwarta i gościnna przez cały sezon.

Serdecznie zapraszamy

Post scriptum:
Na parterze zapraszamy do naszej kawiarni, lodziarni i cukierni. Serwujemy ponad 40 różnych smaków, największy wybór najsmakowitszych lodów produkcji własnej opartej na tradycyjnej recepturze włoskiej oraz wiele innych słodkich i pysznych wyrobów. 

Galeria (kliknij aby powiększyć):

 

Informacja bieżąca wpisywana przez właścicieli obiektów:

Informacje o obiekcie:

Cena noclegu
do 50 zł
do 60 zł
powyżej 60 zł
Udogodnienia
miejsce postojowe
lodówka
Noclegi
domy wypoczynkowe
pokoje gościnne
wille
Odległość do plaży
201 - 500m
Działalność
całoroczna
sezonowa
Premium
obiekty nad morzem
wysoki standard
nocleg ze śniadaniem
last minute
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2020

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.