Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Wydmy Ośrodek Wypoczynkowy i Domki Kempingowe

84-360 Łeba, ul. Zielona 14,
kom. 668 072 181

 

U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY

Położenie: Ośrodek Wypoczynkowy WYDMY usytuowany jest w zielonej dzielnicy domków jednorodzinnych, z dala od hałasu i zgiełku turystycznego. Luźna zabudowa, dużo wolnej przestrzeni, brak ruchu przelotowego pojazdów sprawia, że można tu wypoczywać w ciszy i spokoju. Wokół rozległe łąki pachnące polnymi kwiatami, śpiew ptaków i malowniczy widok na jezioro Łebsko i ruchome wydmy Słowińkiego Parku Narodowego. Jednocześnie bliska odległość (150m) do głównego traktu spacerowego miasta, daje możliwość wygodnego korzystania z wielu atrakcji sezonu letniego Łeby. Do centrum 500m, do plaży około 1100m, do dworca PKP i PKS - 100m.

Oferta:

  • wczasy indywidualne, rodzinne i grupowe,
  • wyżywienie - (w tym sezonie nie prowadzimy wyżywienia)
  • do dyspozycji gości świetlica, sala telewizyjna, stołówka, plac zabaw, tenis stołowy, automaty do gier, miejsce na ognisko, ogrodzony parking.

Zakwaterowanie: (łącznie 210 miejsc noclegowych)

  • budynek rekreacyjno-hotelowy: cztery pokoje 3 i 4-osobowe z możliwością dostawek. Pokoje posiadają własne łazienki z ciepłą wodą, TV, czajniki, podręczne naczynia, sprzęt plażowy.

  • 44 domki kempingowe 3 i 5-osobowe z własnymi łazienkami i ciepłą wodą. Domki 3-osobowe mają jeden pokój z łazienką, domki 5-osobowe (typu studio) dwa pokoje z łazienką.

Rekreacja:
Ośrodek dysponuje rozległym terenem zielonym obsadzonym drzewami i ozdobnymi krzewami. Nie brakuje tu trawników, kwitnących, świeżych kwiatów, spacerowych alejek i parkowych ławeczek.

Cennik wczasy - lato 2023

W cenie zawarte jest: korzystanie z urządzeń rekreacyjnych ośrodka, parking, podatek VAT.

BUDYNEK REKREACYJNO - HOTELOWY I DOMKI CAMPINGOWE

Ceny noclegów umowne, zależne od wielkości i standardu pokoju lub domku, terminu rezerwacji i długości pobytu:

  • w szczycie sezonu (lipiec - sierpień): od 45 do 60 zł/osobodoba,
  • przed i po szczycie od 40 do 55 zł/osobodoba.

Dodatkowo płatne:

  • opłata miejscowa klimatyczna
  • zwierzęta domowe - akceptowane po wcześniejszym uzgodnieniu.

Doba pobytowa: 14.00 - 10.00.

Obsługujemy również różnego rodzaju zorganizowane formy wypoczynku dla dorosłych, młodzieży i dzieci typu: kolonie, zielone szkoły, obozy, wycieczki, turnusy integracyjne itp. Program i wycenę takiego pobytu ustala się indywidulnie dla każdego zamówienia. Maksymalnie możemy przyjąć i obsłużyć jednorazowo do 150 osób.

O.W. WYDMY jest czynny w sezonie letnim od początku maja do końca września.

ZAPRASZAMY

 

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
parking
wyżywienie na miejscu
lodówka
ogród
sprzęt plażowy
plac zabaw
akceptacja zwierząt
Cena noclegu
do 60 zł
do 70 zł
Noclegi
domki i przyczepy kempingowe
domki letniskowe
ośrodki wczasowe
pokoje gościnne
Premium
noclegi do 70zł
noclegi do 60zł
Odległość do plaży
901m i dalej
Działalność
sezonowa
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2023

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.