Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Zbyszko Pokoje Gościnne

84-360 Łeba, ul. Grabskiego 17
tel. 785 944 035

Zapraszamy Państwa do urokliwej, spokojnej dzielnicy willowej, położonej 500m od centrum Łeby. W pobliżu sklepy spożywcze, delikatesy, bar, restauracja, kilka domowych stołówek, duży park miejski i kościół. Do morza około 1100m, do jeziora Sarbsko 800m. Zarówno do morza jak i do jeziora prowadzi droga asfaltowa, wygodna ścieżka rowerowa i trakt spacerowy wyłożony ozdobną kostką brukową. Najbliższe atrakcje to Ogród Ornitologiczny, Jurajski Park Dinozaurów i stadniny konne.

ZBYSZKO oferuje Państwu ładne i wygodne pokoje: 2, 3 i 4-osobowe. Pokoje mają własne lub wspólne łazienki i wyposażone są w telewizory, czajniki, podręczne naczynia oraz sprzęt plażowy. Na korytarzach są dodatkowo ogólnodostępne punkty konsumpcyjne z lodówkami, czajnikami i naczyniami oraz stanowisko do prasowania. Ponadto Goście mogą korzystać z kompletnie wyposażonej kuchni.

Poniżej przykłady kilku naszych pokoi z własnymi łazienkami:

Dużą atrakcją naszego domu jest obszerny, wypoczynkowy salon na parterze o wystroju myśliwskim. Nasi Goście spotykają się tu na wspólnym oglądaniu telewizji i na towarzyskie "pogaduszki".

Ponadto polecamy pokoje do wspólnych łazienek. Są tak samo ładne i wyposażone jak pokoje z łazienkami, ale ich cena jest niższa. Poniżej przykłady dwóch takich pokojów i wspólnej łazienki:

Relaks na świeżym powietrzu umili Państwu duży, trawiasty ogród. Rosną tu ozdobne krzewy i kwitną świeże kwiaty. Są też licznie rozstawione meble ogrodowe, altanka, kącik grillowy i miejsce do zabaw dla dzieci. Posesja ogrodzona; parkowanie na terenie obiektu bezpłatne.

Przyjmujemy turystów indywidualnych, rodziny oraz grupy zorganizowane. Ceny umowne, przystępne: od 30 do 50zł/osobodoba, zależne od rodzaju pokoju, terminu i długości rezerwacji. Dla dzieci przewidziane są zniżki. Doba pobytowa zaczyna się o godz. 14-tej, a kończy o godz. 10-tej. Na miejscu staramy się zapewnić wczasowiczom dobrą obsługę i miłą, urlopową atmosferę wypoczynku.

ZBYSZKO jest dla Państwa gościnny w każdym sezonie letnim od początku maja do końca września.

Serdecznie zapraszamy!

Marta i Piotr Skrzybalscy

Informacja bieżąca wpisywana przez właścicieli obiektów:

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
parking
miejsce postojowe
kuchnia
aneks kuchenny
lodówka
ogród
sprzęt plażowy
wifi
plac zabaw
akceptacja zwierząt
Cena noclegu
do 40 zł
do 50 zł
do 60 zł
Noclegi
domy wypoczynkowe
kwatery prywatne
pokoje gościnne
Premium
noclegi do 50zł
noclegi do 40zł
last minute
Odległość do plaży
901m i dalej
Działalność
sezonowa
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2020

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.