Oskar Kwatera Prywatna

84-360 Łeba, ul. 10 Marca 14
tel. 59 866 16 31, 604 731 982

Konto: PKO BP  59 1020 1853 0000 9702 0068 5412

Atrakcyjne położenie, około 600m od plaży, tuż nad rzeką Chełst łączącą jezioro Sarbsko (800m) z Bałtykiem.

Z okien OSKARA rozciąga się przyjemny widok na szeroki pas zieleni z wysokimi topolami, płynącą niemal pod domem rzeczkę i nadbrzeżne trzciny. W trzcinach buszują liczne kaczki uganiające się za rybami i konkurują z wędkarzami łowiącymi z brzegu. W pobliżu są korty tenisowe i hala sportowa. Osiedle willowe, blisko centrum Łeby (200m), między dwoma deptakami na główną plażę A.

OSKAR to nasz dom rodzinny i pawilon letni usytuowane na jednej posesji. Oferujemy Państwu pobyt w ładnych pokojach: 1, 2, 3 i 4-osobowych oraz w jednym dwupokojowym studio. Wszystkie pokoje mają własne łazienki: (prysznic, umywalka, wc). Poniżej ilustrują to przykładowe zdjęcia.

Drugie piętro domu:

Parter domu:

Pawilon letni:

Wszystkie pokoje posiadają telewizory, lodówki, czajniki, podręczne naczynia i sprzęt plażowy. Do dyspozycji Gości ogólnodostępny aneks kuchenny.

Relaks na świeżym powietrzu umilą Państwu dwa tarasy, kącik grillowy z dużym grillem stacjonarnym, grille przenośne, licznie rozstawione meble ogrodowe w otoczeniu ozdobnych krzewów i świeżych, kwitnących kwiatów. 

Teren posesji ogrodzony, zamykany z możliwością bezpłatnego parkowania wewnątrz. Można również parkować bezpłatnie przed naszym domem na wydzielonym pasie parkingowym.

Przyjmujemy turystów indywidualnych, rodziny i grupy zorganizowane. Akceptujemy małe, ułożone zwierzęta domowe. Doba pobytowa zaczyna się o godz. 14-tej, a kończy o godz. 10-tej. Zapewniamy troskliwą obsługę, miłą atmosferę wypoczynku i smaczne śniadanka o poranku. Ceny noclegów umowne, zależne od wielkości i rodzaju pokoju, terminu i długości rezerwacji. W maju, czerwcu i wrześniu 50% taniej. Miejscowa opłata klimatyczna nie jest wliczana w cenę pobytu, ponieważ są to środki odprowadzane do budżetu miasta. Mamy również promocje na świąteczne turnusy wielkanocne i sylwestrowe. OSKAR jest dla Państwa otwarty i gościnny przez cały rok.

Serdecznie zapraszam
Jadwiga Wasilewska

Informacja bieżąca wpisywana przez właścicieli obiektów

POSIADAMY JESZCZE WOLNE MIEJSCA I TERMINY.
ZAPRASZAMY !

Jesteś naszym 40798 Gościem

Informacja o obiekcie:

 • Noclegi
  - domy wypoczynkowe
  - kwatery prywatne
  - pokoje gościnne
 • Cena noclegu
  - do 30 zł
  - do 40 zł
  - do 50 zł
  - powyżej 50 zł
 • Odległość do plaży
  - 501 - 900m
 • Działalność
  - całoroczna
  - sezonowa
 • Udogodnienia
  - grill
  - miejsce postojowe
  - aneks kuchenny
  - lodówka
  - ogród
  - sprzęt plażowy
  - akceptacja zwierząt
 • Premium
  - noclegi do 50zł
  - noclegi do 40zł
  - noclegi do 30zł
  - obiekty blisko morza
  - last minute