Perła Bałtyku Ośrodek Wypoczynkowy Domków Letniskowych

84-360 Łeba, ul. Nadmorska 18
tel. 59 866 50 20, 59 866 50 21, tel. kom. 602 279 550
Konto: 12 1020 1853 0000 9702 0078 1609
www.perlabaltykuleba.pl

Atrakcyjne, malownicze miejsce, przy końcu ul. Nadmorskiej a na początku Mierzei Sarbskiej. Na północ 200m do Bałtyku, na południe 200m do jeziora Sarbsko, wokół nadmorski las sosnowy. Mały ruch samochodowy (głównie dojazdowy) i większy ruch pieszy - spacerowy. Wymarzony, urokliwy zakątek: cisza, spokój i świeże powietrze pachnące żywicą i jodem. Promenadą Nadmorską, która jest jednym z dwóch głównych deptaków Łeby, możemy codziennie po plażowaniu zaczynać spacer po mieście (do centrum około 15 minut) lub w drugą stronę do lasu, do rezerwatu przyrody, nad jezioro i wydmy Mierzei Sarbskiej.

PERŁA BAŁTYKU to nowe, przytulne, drewniane domki letniskowe 3, 4 i 6-osobowe z komfortowym wyposażeniem. Wszystkie domki mają własne łazienki z pełnym węzłem sanitarnym. Wyposażone są w TV, radio, lodówkę, czajnik bezprzewodowy, szklanki, talerze i sztućce, a także w sprzęt plażowy (leżaki, koc i wiatrochron). Niektóre dodatkowo posiadają kuchenkę elektryczną i mikrofalówkę.

Poniżej szczegółowa oferta rodzajów domków jakimi dysponujemy:

DOMEK DREWNIANY 2-3 OSOBOWY PARTEROWY

W skład domku wchodzą pokój dzienny i łazienka (WC, umywalka, prysznic). Pokój dzienny wyposażony jest w wygodną rozkładaną sofę (160x200) oraz tapczan jednoosobowy, a także stół z krzesłami, szafę, telewizor, radio, lodówkę, czajnik wraz z podręcznymi naczyniami i sztućcami. Uzupełnieniem wyposażenia jest zestaw sprzętu plażowego (dwa leżaki, parawan i koc plażowy). Przed każdym domkiem znajduje się drewniany stolik i dwie ławeczki.

DOMEK DREWNIANY 2-3 OSOBOWY PARTEROWY Z PEŁNYM ANEKSEM KUCHENNYM

W skład domku wchodzą pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz łazienka (WC, umywalka, prysznic). Pokój dzienny wyposażony jest w wygodną rozkładaną sofę (160 x 200) oraz tapczan jednoosobowy, a także stół z krzesłami, szafę, telewizor, radio, a także pełen aneks kuchenny z kuchenką elektryczną, lodówką, czajnikiem i zlewozmywakiem. Na wyposażeniu jest również komplet garnków, naczyń i sztućców. Uzupełnieniem wyposażenia jest zestaw sprzętu plażowego (dwa leżaki, parawan i koc plażowy). Przed każdym domkiem znajduje się drewniany stolik i dwie ławeczki.

DOMEK 4 - OSOBOWY PARTEROWY Z PEŁNYM ANEKSEM KUCHENNYM

W skład domku wchodzi pokój dzienny wraz z pełnym aneksem kuchennym oraz sypialnia. Pokój dzienny wyposażony jest w wygodną rozkładaną sofę ,stół z krzesłami, 32 calowy telewizor LCD. W sypialni znajdują się dwa łóżka, szafa, szafka i lampka nocna. W domku znajduje się również kompletnie wyposażony aneks kuchenny z kuchenką indukcyjną, lodówką, czajnikiem elektrycznym i zlewozmywakiem. Na wyposażeniu jest również komplet garnków, naczyń i sztućców. Uzupełnieniem wyposażenia jest zestaw sprzętu plażowego( dwa leżaki, parawan i koc plażowy). Przed każdym domkiem na tarasie znajduje się drewniany stolik i dwie ławeczki. Domki po kapitalnym remoncie w roku 2014/2015.

DOMEK 4 OSOBOWY Z ANEKSEM KUCHENNYM BEZ TARASU

W skład domku wchodzi pokój dzienny z wyodrębnionym aneksem kuchennym , sypialnia i łazienka (WC, umywalka, prysznic). Pokój dzienny wyposażony jest w wygodną rozkładaną sofę, dwa fotele ,szafę, stolik, komodę i 40 calowy TV LCD. W sypialni znajdują się dwa łóżka, komoda ,szafka nocna oraz radio. W domku znajduje się również kompletnie wyposażony aneks kuchenny z kuchenką indukcyjną, mikrofalówką, lodówką, czajnikiem i zlewozmywakiem. Na wyposażeniu jest również komplet garnków, naczyń i sztućców. Uzupełnieniem wyposażenia jest zestaw sprzętu plażowego (dwa leżaki, parawan i koc plażowy). Przed domkiem znajduje się drewniany stolik i dwie ławeczki.

DOMEK 5-6 OSOBOWY PARTEROWY Z PEŁNYM ANEKSEM KUCHENNYM

W skład domku wchodzi pokój dzienny wraz z pełnym aneksem kuchennym oraz dwie oddzielne sypialnie. Pokój dzienny wyposażony jest w wygodną rozkładaną sofę, stół z krzesłami, szafę oraz komodę i 40-calowy telewizor LCD. Dwie oddzielnie zamykane sypialnie wyposażone są w dwa łóżka, szafki i lampki nocne. W domku znajduje się również kompletnie wyposażony aneks kuchenny z kuchenką indukcyjną, lodówką, czajnikiem elektrycznym i zlewozmywakiem. Na wyposażeniu jest również komplet garnków, naczyń i sztućców. Uzupełnieniem wyposażenia jest zestaw sprzętu plażowego ( dwa leżaki, parawan i koc plażowy). Przed każdym domkiem znajduje się stolik i dwie ławeczki. Domki po kapitalnym remoncie w 2014/2015.

POKÓJ 2-3 OSOBOWY W BUDYNKU MUROWANYM, PARTEROWYM

W skład pokoju wchodzi pokój dzienny i łazienka (WC, umywalka, prysznic). Pokój dzienny wyposażony jest w wygodną rozkładaną sofę (160x200) oraz tapczan jednoosobowy, a także stół z krzesłami, szafę, telewizor, radio, lodówkę, czajnik wraz z podręcznymi naczyniami i sztućcami. Uzupełnieniem wyposażenia jest zestaw sprzętu plażowego (dwa leżaki, parawan i koc plażowy). Pokój jest bez balkonu.

Przyjmujemy turystów indywidualnych i rodziny oraz grupy zorganizowane dorosłych. Mile widziani Goście z kraju i zza granicy. Zapewniamy troskliwą obsługę i ciepłą, wakacyjną atmosferę.

Serdecznie zapraszamy!

Polecamy również nasz drugi ośrodek domków letniskowych "Szarotka" położony na tym samym terenie > zobacz tutaj <

 

Informacja bieżąca wpisywana przez właścicieli obiektów

Jesteś naszym 163395 Gościem

Informacja o obiekcie:

 • Noclegi
  - domki letniskowe
  - pokoje gościnne
 • Cena noclegu
  - do 50 zł
  - powyżej 50 zł
 • Odległość do plaży
  - do 200m
 • Działalność
  - sezonowa
 • Udogodnienia
  - grill
  - miejsce postojowe
  - kuchnia
  - aneks kuchenny
  - wyżywienie na miejscu
  - lodówka
  - ogród
  - sprzęt plażowy
  - plac zabaw
 • Premium
  - obiekty nad morzem
  - wysoki standard
  - obiekty przyjazne rodzinom i dzieciom