"pod 20 tką" Pokoje Gościnne

84-360 Łeba, ul. Kościuszki 20,
tel. 792 266 566

Wiesława Ślaski, nr konta: 93 1020 4649 0000 7302 0191 4274

Nasz obiekt "pod 20 tką" wyróżnia się atrakcyjną lokalizacją: tuż przy głównym parku miejskim i głównym deptaku - w centrum Łeby. Wokół najlepiej rozwinięta sieć usługowo-handlowa i rekreacyjno-turystyczna. Wszędzie blisko i mnóstwo atrakcji na wyciągnięcie ręki. Do plaży około 400m, do kina, solarium, pizzerii - 50m.

Oferujemy Państwu ładne i wygodne pokoje 2, 3 i 4-osobowe usytuowane na I-szym piętrze budynku. Każdy pokój ma własną łazienkę i wyposażony jest w telewizor, czajnik, podstawowe naczynia i akcesoria plażowe. Wejścia do pokoi z przestronnego korytarza.

Do dyspozycji Gości na parterze ogólnodostępna, kompletnie wyposażona kuchnia z małą jadalnia i lodówką oraz na piętrze druga lodówka z kącikiem konsumcyjnym. Można się również zrelaksować w kąciku wypoczynkowym z nastrojowym kominkiem.

Na świeżym powietrzu można wypocząć pod zadaszoną wiatą, parasolem lub pobiesiadować przy grillu. Na zadbanym, wyłożonym kostką podwórku są rozstawione drewniane ławy i meble ogrodowe. Zielony trawniczek obrastają ozdobne krzewy a całość ukwiecona jest latem świeżymi kwiatami.

Na ogródku oferujemy trzy pokoje 2 osobowe w letnim, parterowym pawilonie. Każdy pokój ma własną łazienkę i wyposażony jest w telewizor, czajnik, podstawowe naczynia i akcesoria plażowe.

Przyjmujemy turystów indywidualnych i rodziny. Doba noclegowa zaczyna się o godz. 12-tej, a kończy o godz. 10-tej. Ceny umowne: od 30 do 60zł/osobodoba, zależne od wielkości pokoju, terminu i długości pobytu. Rezerwacji dokonujemy wyłącznie telefonicznie. Należy wpłacić 30% zadatku na konto a pozostałą kwotę uregulować w dniu przyjazdu.

Kameralny charakter obiektu (w sumie 8 pokoi) zapewni Państwu spokojny, przyjemny wypoczynek. My ze swej strony jako gospodarze, gwarantujemy troskliwą obsługę i miłą, wczasową atmosferę.

Serdecznie zapraszamy w sezonie letnim od początku maja do końca września.

Wiesława i Wojciech Ślascy

 

Informacja bieżąca wpisywana przez właścicieli obiektów

POSIADAMY JESZCZE WOLNE MIEJSCA I TERMINY.
ZAPRASZAMY

Jesteś naszym 44980 Gościem

Informacja o obiekcie:

 • Noclegi
  - kwatery prywatne
  - pokoje gościnne
 • Cena noclegu
  - do 30 zł
  - do 40 zł
  - do 50 zł
  - powyżej 50 zł
 • Odległość do plaży
  - 201 - 500m
 • Działalność
  - sezonowa
 • Udogodnienia
  - grill
  - miejsce postojowe
  - kuchnia
  - lodówka
  - ogród
  - sprzęt plażowy
 • Premium
  - noclegi do 50zł
  - noclegi do 40zł
  - noclegi do 30zł
  - obiekty nad morzem
  - last minute