Villa Sillenzio Dom Wypoczynkowy

84-360 Łeba, Nowęcin, ul. Spokojna 9,
tel. 600 023 355

www.villasillenzio.pl

Konto: PKO BP 69 1020 4649 0000 7102 0132 1843

Lokalizacja:
VILLA SILLENZIO położona jest na nowym osiedlu, między centrum Łeby i Nowęcina. Zapraszamy do nas wczasowiczów pragnących wypocząć w ciszy i spokoju na łonie czystej, zielonej przyrody. Odpoczywając w naszej oazie spokoju, będą Państwo jednocześnie mieli dość blisko do głównych atrakcji turystycznych wsi letniskowej Nowęcin (600m) i łebskiego kurortu. Do centrum Łeby jest około 800m, do plaży w linii prostej około 1100m. Do morza prowadzi nowa droga, szeroki trakt spacerowy i ścieżka rowerowa. Najbliższe atrakcje to Jurajski Park Dinozaurów, Ogród Ornitologiczny i stadniny konne w Nowęcinie.

Oferta:
Nasz dom to nowy obiekt powstały w 2008 roku. Zbudowany został w nowoczesnej technologii, w wysokim standardzie, z myślą o badziej wymagających klientach. Polecamy Państwu pobyt w komfortowych, 2-osobowych pokojach. Każdy pokój posiada własną łazienkę z ręcznikami, cyfrowy telewizor plazmowy i akcesoria plażowe. Wszystkie pokoje rozlokowane są na parterze i mają wyjścia bezpośrednio na tarasy. Przed każdym pokojem ustawiony jest na zewnątrz wypoczynkowy komplet mebli ogrodowych. Poniżej przykładowa prezentacja kilku pokoi:

Do dyspozycji wczasowiczów ogólnodostępna kuchnia wyposażona w płytę indukcyjną, lodówkę, czajniki, komplet naczyń i sztućców.

Dla chętnych oferujemy usługę dowozu na miejsce posiłków z naszej restauracji "HonoTu" z 20-procentowym rabatem > zobacz tutaj: www.lebarestaurants.pl.
Ponadto dajemy naszym Gościom 10-procentową zniżkę na usługi w prowadzonym przez nas salonie kosmetyczno-fryzjerskim "Afrodyta".

Posesja ogrodzona, słoneczna; można się tu opalać lub pobiesiadować przy grillu. Osobom aktywnie spędzającym czas polecamy wycieczki rowerowe po pięknych okolicznych trasach i udostępniamy bezpłatnie kilka rowerów.
Dla zmotoryzowanych gwarantujemy bezpłatne miejsca parkingowe na terenie obiektu.

Zapraszamy do nas osoby lubiące sielski nastrój w kameralnej atmosferze. Otaczamy naszych Gości troskliwą opieką i zapewniamy spokojny wypoczynek w komfortowych warunkach.
Ceny umowne: od 50 do 80zł/osobodoba, zależne od terminu i długości rezerwacji. Doba pobytowa trwa od godz. 14-tej do 10-tej.

VILLA SILLENZIO jest dla Państwa otwarta i gościnna przez cały rok.

Serdecznie zapraszamy!

Agata i Dariusz Cienki

 

Informacja bieżąca wpisywana przez właścicieli obiektów

Jesteś naszym 27075 Gościem

Informacja o obiekcie:

 • Noclegi
  - domy wypoczynkowe
  - dworki, rezydencje
  - wille
 • Cena noclegu
  - do 50 zł
  - powyżej 50 zł
 • Odległość do plaży
  - 901m i dalej
 • Działalność
  - całoroczna
  - sezonowa
 • Udogodnienia
  - grill
  - parking
  - kuchnia
  - wyżywienie na miejscu
  - lodówka
  - ogród
  - rowery
  - sprzęt plażowy
  - plac zabaw
 • Premium
  - wysoki standard