Offers in English
Unterkünfte in Deutsch

Sprzedaż - kupno - dzierżawa - usługi

Sprzedam duży dom wczasowy w Łebie

Sprzedam ładny, okazały pensjonat w Łebie znany pod nazwą "Rezydencja Saturn". Dochodowa całoroczna działalność a zwłaszcza w sezonie letnim. Budynek nowy, wolnostojący, trzykondygnacyjny, o powierzchni użytkowej ponad 800 m kw. Dach pokryty dachówką ceramiczną, stolarka okienna i drzwiowa z plastiku, ogrzewanie centralne, olejowe Viessmanna. Powierzchnia działki około 1000 m kw. Do wynajmu 22 pokoje 2 i 3-osobowe, w pełni urządzone i wyposażone. Na parterze dwie duże sale: jadalna i konferencyjna o łącznej powierzchni 180 m kw. oraz kompletne zaplecze kuchenne. Atutem budynku jest jego ciekawa architektura, ładna elewacja, rozległe tarasy na piętrach i atrakcyjne położenie. Pensjonat jest do sprzedania z pełnym wyposażeniem, gotowy od zaraz do zamieszkania i prowadzenia działalności hotelowo-turystycznej. Obiekt nie zadłużony, wolny od wad prawnych i obciążeń. Cena do negocjacji. Kontakt: tel. 059 866 22 52 Więcej informacji i zdjęć o obiekcie na naszej stronie internetowej - www.saturn.interleba.pl »

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2023

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.