Szarotka Ośrodek Wypoczynkowy Domków Letniskowych

84-360 Łeba, ul. Nadmorska 18
tel. 59 866 50 21, 59 866 12 51, tel.kom. 602 697 935
www.szarotkaleba.pl

Serdecznie zapraszamy na wakacyjny wypoczynek do domków Szarotka Łeba usytuowanych w pięknej, malowniczej części Łeby, przy końcu ulicy Nadmorskiej, a na początku Mierzei Sarbskiej, w niewielkiej odległości od morza i jeziora.
Mogą tu Państwo wypocząć w komfortowych, w pełni wyposażonych domkach i pokojach wkomponowanych w nadmorski sosnowy las, z dala od smogu, spalin i miejskiego kurzu i hałasu. Zadbany, pełen zieleni i kolorowych kwiatów teren Ośrodka zachęca do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, a także leniwego plażowania czy grillowania.

Szarotka to idealna propozycja na wczasy rodzinne. Nasz Ośrodek to miejsce stworzone z myślą o najmłodszych gościach dla których przygotowaliśmy wiele atrakcji: zjeżdżalnie, huśtawki, statek piracki, latarnię morską, stół do ping-ponga, piłkarzyki i wiele innych. Zdecydowana większość naszych gości to rodziny z dziećmi, które cenią wygodę oraz niezależność podczas pobytu na wczasach.

Wymarzony, urokliwy zakątek: cisza, spokój i świeże powietrze pachnące żywicą i jodem, bliskość szerokiej i piaszczystej plaży z dala od zgiełku i gwaru sprawią, że wakacje w Szarotce będą niezapomniane!

Szarotka Łeba – sposób na udane wakacje!

Poniżej szczegółowa prezentacja wszystkich typów domków, jakie występują w naszej ofercie:

NOWOŚĆ 2016
DOMEK DREWNIANY 3 OSOBOWY PARTEROWY Z PEŁNYM ANEKSEM KUCHENNYM I TARASEM (DOMEK BLIŹNIACZY)

W skład domku wchodzą pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz łazienka (WC, umywalka, prysznic) i taras. Pokój dzienny wyposażony jest w wygodną rozkładaną sofę oraz tapczan, stół z krzesłami, szafę, 32 calowy telewizor LCD, a także pełen aneks kuchenny z kuchenką indukcyjną, lodówką, czajnikiem elektrycznym i zlewozmywakiem. Na wyposażeniu jest również komplet garnków, naczyń i sztućców.

Uzupełnieniem wyposażenia jest zestaw sprzętu plażowego ( dwa leżaki, parawan i koc plażowy). Przed każdym domkiem znajduje się drewniany stolik i dwie ławeczki.

Domek w układzie bliźniaczym ( dwa domki złączone „plecami”).

Domki po kapitalnym remoncie w 2016 roku.

DOMEK DREWNIANY 3 OSOBOWY PARTEROWY

W skład domku wchodzą pokój dzienny i łazienka (WC, umywalka, prysznic). Pokój dzienny wyposażony jest w wygodną rozkładaną sofę oraz tapczan, a także stół z krzesłami, szafę, 32 calowy telewizor LCD, lodówkę, czajnik elektryczny wraz z podręcznymi naczyniami i sztućcami.

Uzupełnieniem wyposażenia jest zestaw sprzętu plażowego ( dwa leżaki, parawan i koc plażowy). Przed każdym domkiem znajduje się drewniany stolik i dwie ławeczki.

DOMEK DREWNIANY 3 OSOBOWY PARTEROWY Z PEŁNYM
ANEKSEM KUCHENNYM

W skład domku wchodzą pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz łazienka (WC, umywalka, prysznic). Pokój dzienny wyposażony jest w wygodną rozkładaną sofę oraz tapczan, a także stół z krzesłami, szafę, 32 calowy telewizor LCD, a także pełen aneks kuchenny z kuchenką indukcyjną, lodówką, czajnikiem elektrycznym i zlewozmywakiem. Na wyposażeniu jest również komplet garnków, naczyń i sztućców.

Uzupełnieniem wyposażenia jest zestaw sprzętu plażowego (dwa leżaki, parawan i koc plażowy). Przed każdym domkiem znajduje się drewniany stolik i dwie ławeczki.

DOMEK DREWNIANY 3 OSOBOWY PARTEROWY Z PEŁNYM
ANEKSEM KUCHENNYM I TARASEM

W skład domku wchodzą pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz łazienka (WC, umywalka, prysznic) i taras. Pokój dzienny wyposażony jest w wygodną rozkładaną sofę oraz tapczan, a także stół z krzesłami, szafę, 32 calowy telewizor LCD, a także pełen aneks kuchenny z kuchenką indukcyjną, lodówką, czajnikiem elektrycznym i zlewozmywakiem. Na wyposażeniu jest również komplet garnków, naczyń i sztućców.

Uzupełnieniem wyposażenia jest zestaw sprzętu plażowego ( dwa leżaki, parawan i koc plażowy). Przed każdym domkiem znajduje się drewniany stolik i dwie ławeczki.

DOMEK 4 - OSOBOWY PARTEROWY Z PEŁNYM ANEKSEM
KUCHENNYM I TARASEM

W skład domku wchodzi pokój dzienny wraz z pełnym aneksem kuchennym oraz sypialnia. Pokój dzienny wyposażony jest w wygodną rozkładaną sofę ,stół z krzesłami, 32 calowy telewizor LCD. W sypialni znajdują się dwa łóżka, szafa, szafka i lampka nocna. W domku znajduje się również kompletnie wyposażony aneks kuchenny z kuchenką indukcyjną, lodówką, czajnikiem elektrycznym i zlewozmywakiem. Na wyposażeniu jest również komplet garnków, naczyń i sztućców.

Uzupełnieniem wyposażenia jest zestaw sprzętu plażowego( dwa leżaki, parawan i koc plażowy). Przed każdym domkiem na tarasie znajduje się drewniany stolik i dwie ławeczki.

Domki po kapitalnym remoncie w roku 2014/2015.

DOMEK 4 OSOBOWY PARTEROWY Z PEŁNYM ANEKSEM
KUCHENNYM BEZ TARASU

W skład domku wchodzi pokój dzienny z wyodrębnionym aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka (WC, umywalka, prysznic). Pokój dzienny wyposażony jest w wygodną rozkładaną sofę, dwa fotele, szafę, stolik, komodę, stół z krzesłami i 40 calowy telewizor LCD. W sypialni znajdują się dwa łóżka, komoda, szafka i lampka nocna. W domku znajduje się również kompletnie wyposażony aneks kuchenny z kuchenką indukcyjną, mikrofalówką, lodówką, czajnikiem elektrycznym i zlewozmywakiem. Na wyposażeniu jest również komplet garnków, naczyń i sztućców.

Uzupełnieniem wyposażenia jest zestaw sprzętu plażowego (dwa leżaki, parawan i koc plażowy). Przed każdym domkiem znajduje się drewniany stolik i dwie ławeczki.

DOMEK 6 OSOBOWY PARTEROWY Z PEŁNYM ANEKSEM
KUCHENNYM I TARASEM

W skład domku wchodzi pokój dzienny wraz z pełnym aneksem kuchennym oraz dwie oddzielne sypialnie. Pokój dzienny wyposażony jest w wygodną rozkładaną sofę, stół z krzesłami, szafę oraz komodę i 40-calowy telewizor LCD. Dwie oddzielnie zamykane sypialnie wyposażone są w dwa łóżka, szafki i lampki nocne. W domku znajduje się również kompletnie wyposażony aneks kuchenny z kuchenką indukcyjną, lodówką, czajnikiem elektrycznym i zlewozmywakiem. Na wyposażeniu jest również komplet garnków, naczyń i sztućców.

Uzupełnieniem wyposażenia jest zestaw sprzętu plażowego ( dwa leżaki, parawan i koc plażowy). Przed każdym domkiem znajduje się stolik i dwie ławeczki.

Domki po kapitalnym remoncie w 2014/2015.

DOMEK 6 OSOBOWY PIĘTROWY Z PEŁNYM ANEKSEM
KUCHENNYM BEZ TARASU

W skład domku wchodzi pokój dzienny z pełnym aneksem kuchennym oraz łazienka ( WC, umywalka, prysznic), które znajdują się na parterze oraz dwie oddzielne sypialnie na piętrze. Pokój dzienny wyposażany jest w wygodną rozkładaną sofę, stół z krzesłami, szafę oraz komodę i 40-calowy telewizor LCD. Dwie oddzielnie zamykane sypialnie znajdują się na piętrze domku i każda wyposażona jest w dwa łóżka, szafki i lampki nocne. Na parterze domku znajduje się również kompletnie wyposażony aneks kuchenny z kuchenką indukcyjną, lodówką, czajnikiem elektrycznym i zlewozmywakiem. Na wyposażeniu jest również komplet garnków, naczyń i sztućców.

Uzupełnieniem wyposażenia jest zestaw sprzętu plażowego ( dwa leżaki, parawan i koc plażowy). Przed każdym domkiem znajduje się drewniany stolik i dwie ławeczki.

POKÓJ 2-3 OSOBOWY W BUDYNKU MUROWANYM
PARTEROWYM

Pokoje znajdują się w budynku murowanym, parterowym. Każdy pokój wyposażony jest w wygodną rozkładaną sofę oraz tapczan, a także stół z krzesłami, szafę, telewizor, lodówkę, czajnik elektryczny wraz z podręcznymi naczyniami i sztućcami. W pokoju znajduje się łazienka (WC, umywalka, prysznic).

Uzupełnieniem wyposażenia jest zestaw sprzętu plażowego (dwa leżaki, parawan i koc plażowy). Pokoje nie posiadają balkonów.

Przyjmujemy turystów indywidualnych i rodziny oraz grupy zorganizowane dorosłych. Mile widziani Goście z kraju i zza granicy. Zapewniamy troskliwą obsługę i ciepłą, wakacyjną atmosferę.

Polecamy również nasz drugi ośrodek domków letniskowych "Perła Bałtyku" położony na tym samym terenie > zobacz tutaj <

 

Informacja bieżąca wpisywana przez właścicieli obiektów

Jesteś naszym 115127 Gościem

Informacja o obiekcie:

 • Noclegi
  - domki letniskowe
  - ośrodki wczasowe
 • Cena noclegu
  - do 50 zł
  - powyżej 50 zł
 • Odległość do plaży
  - do 200m
 • Działalność
  - sezonowa
 • Udogodnienia
  - grill
  - parking
  - wyżywienie na miejscu
  - lodówka
  - ogród
  - sprzęt plażowy
  - plac zabaw
  - akceptacja zwierząt
 • Premium
  - obiekty nad morzem
  - obiekty przyjazne rodzinom i dzieciom