TOMAR Pokoje Gościnne

ul. Brzozowa 5A, 84-360 Łeba
tel.kom. 666 690 694,  tel. 59 866 11 91

www.tomar.ta.pl

 

TOMAR jest usytuowany blisko morza – przy trzeciej ulicy równoległej do linii brzegowej (ok. 300 m od szerokiej i piaszczystej plaży). Wygląd budynku, architektura i wykończenie podkreślają jego charakter, zapewniając wygodę oraz prestiż przebywających w nim gości. Mały, ale zadbany ogród nastraja do odpoczynku na łonie natury.

TOMAR posiada stylowo wyposażone (każdy inny), komfortowe, duże i tanie pokoje 1, 2, 3 i 4-osobowe. Część pokoi posiada balkon.
Cena pokoju (adekwatna do standardu) zależy od terminu, długości pobytu i ilości osób w pokoju.
Każdy pokój wyposażony jest w lodówkę, czajnik i telewizor z płaskim ekranem i kanałami telewizji naziemnej. W każdym pokoju jest również wygodna łazienka z ręcznikami i podstawowymi środkami czystości.

Bezpłatne WiFi dostępne na terenie całej posesji.

Podstawowe posiłki (śniadania i kolacje) nasi goście mogą samodzielnie przygotować i spożywać w ogólnodostępnej kuchni oraz jadalni.
Do dyspozycji gości oddajemy także zadaszoną wiatę na świeżym powietrzu. Wiata  służy do spożywania śniadania w spokojnej atmosferze, często przy akompaniamencie ptasiego śpiewu, a także jako miejsce do zorganizowania grilla. To także doskonałe miejsce zabaw dla dzieci, zarówno w dni słoneczne, jak i deszczowe.

Bezpłatnie udostępniamy wiatrochrony i leżaki plażowe.

Na terenie posesji znajdują się miejsca parkingowe dla 5 samochodów (w tym jeden garaż). Pozostałe samochody mogą parkowa na ogólnodostępnym parkingu naprzeciwko posesji lub na płatnym parkingu strzeżonym, oddalonym zaledwie 50 m od posesji.

ZAPRASZAMY

 

 

Informacja bieżąca wpisywana przez właścicieli obiektów

Jesteś naszym 92244 Gościem

Informacja o obiekcie:

 • Noclegi
  - domy wypoczynkowe
  - kwatery prywatne
  - pokoje gościnne
 • Cena noclegu
  - do 50 zł
  - do 60 zł
  - powyżej 60 zł
 • Odległość do plaży
  - 201 - 500m
 • Działalność
  - całoroczna
  - sezonowa
 • Udogodnienia
  - grill
  - miejsce postojowe
  - kuchnia
  - lodówka
  - ogród
  - sprzęt plażowy
 • Premium
  - obiekty nad morzem
  - wysoki standard
  - last minute