Ula Pokoje Gościnne

84-360 Łeba, ul. Grunwaldzka 2a
tel. 59 866 10 18, kom. 888 964 066

Łeba i okolice

Pokoje Gościnne ULA to nasz dom rodzinny położony w zacisznej, spokojnej dzielnicy willowej. Blisko do portu i centrum miasta, około 600m do morza i 200m do rzeki Łeby. W bezpośrednim sąsiedztwie (50m) cumują stateczki wycieczkowe w morze i kutry. Wokół bardzo dobrze rozwinięta sieć handlowo-gastronomiczna i usługowo-rekreacyjna. Samo osiedle jest przytulne, kameralne, bez ruchu przelotowego, z malowniczymi dojazdowymi uliczkami i zabytkowymi kamieniczkami.

Łeba i okoliceŁeba i okolice

ULA oferuje Państwu ładne, przestronne pokoje 2 i 3-osobowe. Pokoje mają własne łazienki, standardowe umeblowanie i pościel oraz dodatkowo wyposażone są w telewizory, czajniki bezprzewodowe i podstawowe naczynia. Do dyspozycji Gości ogólnodostępne lodówki, żelazko i deska do prasowania.

Poniżej przykładowa prezentacja kilku pokoi:

Ula - Pokoje Gościnne - ŁebaUla - Pokoje Gościnne - ŁebaUla - Pokoje Gościnne - ŁebaUla - Pokoje Gościnne - ŁebaUla - Pokoje Gościnne - ŁebaUla - Pokoje Gościnne - ŁebaUla - Pokoje Gościnne - ŁebaUla - Pokoje Gościnne - ŁebaUla - Pokoje Gościnne - ŁebaUla - Pokoje Gościnne - ŁebaUla - Pokoje Gościnne - ŁebaUla - Pokoje Gościnne - Łeba

W małym, słonecznym ogródku przed domem są rozstawione meble ogrodowe; jest też kącik grillowy i mini placyk zabaw dla dzieci. Nie brakuje zielonego trawnika, ozdobnych krzewów i świeżo kwitnących kwiatów. Posesja ogrodzona, parkowanie na terenie obiektu bezpłatne.

Ula - Pokoje Gościnne - ŁebaUla - Pokoje Gościnne - Łeba

Przyjmujemy turystów indywidualnych i rodziny. Doba pobytowa zaczyna się o godz. 14-tej, a kończy o godz. 10-tej. Ceny umowne od 45 do 55zł/osobodoba, zależne od wielkości pokoju, terminu i długości rezerwacji. Istnieje możliwość wyżywienia w naszym barze-smażalni "Morsik" na ul. Kościuszki 31 z 10-procentowym upustem.

Ula - Pokoje Gościnne - ŁebaUla - Pokoje Gościnne - Łeba

Zaciszna lokalizacja gwarantuje spokojny, kameralny wypoczynek. My ze swej strony, jako gospodarze, staramy się zapewnić wczasowiczom miłą obsługę i rodzinną atmosferę pobytu.

ULA jest dla Państwa otwarta i gościnna w sezonie letnim
od początku maja do końca września.
Zapraszamy

 

 

Informacja bieżąca wpisywana przez właścicieli obiektów

Jesteś naszym 14227 Gościem

Informacja o obiekcie:

 • Noclegi
  - kwatery prywatne
  - pokoje gościnne
 • Cena noclegu
  - do 60 zł
  - powyżej 60 zł
 • Odległość do plaży
  - 501 - 900m
 • Działalność
  - sezonowa
 • Udogodnienia
  - grill
  - miejsce postojowe
  - lodówka
  - ogród
  - plac zabaw
 • Premium
  - obiekty blisko morza