Venezia Caffe Dom Wypoczynkowy

84-360 Łeba, ul. Turystyczna 5 c
tel. 693 691 691

VENEZIA CAFFE położona jest przy malowniczej ulicy Turystycznej, która niewątpliwie spełnia rolę głównego traktu spacerowego zachodniej Łeby. Stąd zaczynają się wycieczki rowerowe i piesze do Słowińskiego Parku Narodowego i ruchomych wydm. Stąd jest tylko 300m do portu i tyle samo do przystani wodnej na rzece Łebie. W kilka minut można się zabrać na morską wycieczkę po Bałtyku lub krajoznawczą po jeziorze Łebsko do Rąbki, muzeum "Wyrzutni" lub skansenu słowińców w Klukach. Do plaży też niedaleko (około 400m), podobnie do centrum Łeby i na dworzec PKP, PKS.

Nasz dom wypoczynkowy oferuje Państwu ładne, nowe, komfortowe pokoje: 1, 2, 3 i 4-osobowe z własnymi łazienkami. Pokoje 1-2-osobowe - około 10m.kw, pokoje 3-osobowe - około 13m.kw, pokoje 4-osobowe - około 17m.kw. Podwójne łoża w pokojach 2-osobowych mają wymiary 160cm x 200cm. Osiem pokoi ma wyjście na swoje balkony lub tarasy. Łącznie dysponujemy 11 pokojami dla 24 osób. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizory z kanałami radiowymi i czajniki elektryczne. Podręczne naczynia prosimy przywieźć ze sobą.Szczególnie ciekawie prezentują się dwa duże pokoje z oknami na trzy strony świata i dwoma balkonami, z widokami na Jezioro Łebsko i na pobliski las.

Kilka pokoi ma duże balkony lub wygodne tarasy z pięknym widokiem na ruchome wydmy przy zachodzie słońca.

Ceny umowne: od 80 zł/osoba/doba: zależne od wielkości pokoju, terminu i długości rezerwacji.
Przyjmujemy turystów indywidualnych, rodziny i grupy zorganizowane dorosłych. Mile widziani Goście z kraju i zza granicy.
Doba pobytowa zaczyna się o godz. 15-tej, a kończy o godz. 11-tej. Rezerwacje przyjmujemy wyłącznie drogą mailową. Po przyjeździe do naszego obiektu i przed doręczeniem kluczy do pokoju, prosimy o uregulowanie gotówką pozostałej kwoty należności za pobyt. Parkowanie wokół terenu posesji możliwe i bezpłatne.
Zapewniamy fachową obsługę i komfortowe warunki wypoczynku.

VENEZIA CAFFE jest dla Państwa otwarta i gościnna przez cały sezon.

Serdecznie zapraszamy

Post scriptum:
Na parterze zapraszamy do naszej kawiarni, lodziarni i cukierni. Serwujemy ponad 40 różnych smaków, największy wybór najsmakowitszych lodów produkcji własnej opartej na tradycyjnej recepturze włoskiej oraz wiele innych słodkich i pysznych wyrobów. 

Galeria (kliknij aby powiększyć):

 

Informacja bieżąca wpisywana przez właścicieli obiektów

Jesteś naszym 90234 Gościem

Informacja o obiekcie:

 • Noclegi
  - domy wypoczynkowe
  - pokoje gościnne
  - wille
 • Cena noclegu
  - do 40 zł
  - do 50 zł
  - powyżej 50 zł
 • Odległość do plaży
  - 201 - 500m
 • Działalność
  - całoroczna
  - sezonowa
 • Udogodnienia
  - miejsce postojowe
  - lodówka
 • Premium
  - obiekty nad morzem
  - wysoki standard
  - nocleg ze śniadaniem
  - last minute