Zbyszko Pokoje Gościnne

84-360 Łeba, ul. Grabskiego 17
tel. 785 944 035

Zapraszamy Państwa do urokliwej, spokojnej dzielnicy willowej, położonej 500m od centrum Łeby. W pobliżu sklepy spożywcze, delikatesy, bar, restauracja, kilka domowych stołówek, duży park miejski i kościół. Do morza około 1100m, do jeziora Sarbsko 800m. Zarówno do morza jak i do jeziora prowadzi droga asfaltowa, wygodna ścieżka rowerowa i trakt spacerowy wyłożony ozdobną kostką brukową. Najbliższe atrakcje to Ogród Ornitologiczny, Jurajski Park Dinozaurów i stadniny konne.

ZBYSZKO oferuje Państwu ładne i wygodne pokoje: 2, 3 i 4-osobowe. Pokoje mają własne lub wspólne łazienki i wyposażone są w telewizory, czajniki, podręczne naczynia oraz sprzęt plażowy. Na korytarzach są dodatkowo ogólnodostępne punkty konsumpcyjne z lodówkami, czajnikami i naczyniami oraz stanowisko do prasowania. Ponadto Goście mogą korzystać z kompletnie wyposażonej kuchni.

Poniżej przykłady kilku naszych pokoi z własnymi łazienkami:

Dużą atrakcją naszego domu jest obszerny, wypoczynkowy salon na parterze o wystroju myśliwskim. Nasi Goście spotykają się tu na wspólnym oglądaniu telewizji i na towarzyskie "pogaduszki".

Ponadto polecamy pokoje do wspólnych łazienek. Są tak samo ładne i wyposażone jak pokoje z łazienkami, ale ich cena jest niższa. Poniżej przykłady dwóch takich pokojów i wspólnej łazienki:

Relaks na świeżym powietrzu umili Państwu duży, trawiasty ogród. Rosną tu ozdobne krzewy i kwitną świeże kwiaty. Są też licznie rozstawione meble ogrodowe, altanka, kącik grillowy i miejsce do zabaw dla dzieci. Posesja ogrodzona; parkowanie na terenie obiektu bezpłatne.

Przyjmujemy turystów indywidualnych, rodziny oraz grupy zorganizowane. Ceny umowne, przystępne: od 30 do 50zł/osobodoba, zależne od rodzaju pokoju, terminu i długości rezerwacji. Dla dzieci przewidziane są zniżki. Doba pobytowa zaczyna się o godz. 14-tej, a kończy o godz. 10-tej. Na miejscu staramy się zapewnić wczasowiczom dobrą obsługę i miłą, urlopową atmosferę wypoczynku.

ZBYSZKO jest dla Państwa gościnny w każdym sezonie letnim od początku maja do końca września.

Serdecznie zapraszamy!

Marta i Piotr Skrzybalscy

Informacja bieżąca wpisywana przez właścicieli obiektów

POSIADAMY JESZCZE WOLNE MIEJSCA I TERMINY.
ZAPRASZAMY!

Jesteś naszym 26244 Gościem

Informacja o obiekcie:

 • Noclegi
  - domy wypoczynkowe
  - kwatery prywatne
  - pokoje gościnne
 • Cena noclegu
  - do 30 zł
  - do 40 zł
  - do 50 zł
 • Odległość do plaży
  - 901m i dalej
 • Działalność
  - sezonowa
 • Udogodnienia
  - grill
  - parking
  - miejsce postojowe
  - kuchnia
  - aneks kuchenny
  - lodówka
  - ogród
  - sprzęt plażowy
  - wifi
  - plac zabaw
  - akceptacja zwierząt
 • Premium
  - noclegi do 40zł
  - noclegi do 30zł
  - last minute