Offers in English
Unterkünfte in Deutsch

Aktualności

Biblioteka Miejska w Łebie

Biblioteka informuje, że od 1 października wraca do standardowych godzin pracy. Placówka będzie otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 do 19.00 oraz w soboty od 10.00 do 14.00.

Od 1 października ponownie będzie wolny dostęp do półek. Informację o zmianach można znaleźć na stronie: www.bibliotekaleba.pl

Zakończenie Sezonu w Łebie

W sobotę 26 września w Łebie odbędzie się zakończenie sezonu w porcie jachtowym. Impreza rozpocznie się o godzinie 15.00

Na scenie wystąpi Detko Band oraz Kubryk. 

Narodowe Czytanie w Łebie

 

W sobotę 5 września w Łebie w Bibliotece Miejskiej odbędzie się Narodowe Czytanie "Balladyny" Juliusza Słowackiego. Wydarzenie będzie miało miejsce w ogrodzie biiblioteki przy ul. 11 Listopada 5A  a rozpocznie się o godzinie 12.00.

Obsada to: Elżbieta Frączek, Bożena Bończyszyn, Barbara Iskra i Przemysław Rychter. 

Bezpłatne badanie mammograficzne w Łebie

We wtorek 11 sierpnia w Łebie odbędzie się bezpłatne badanie mammograficzne dla kobiet w wieku od 50 do 69 lat. Badania będą miały miejsce w Mammobusie przy Centrum Informacji przy ul. Kościuszki 121.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.mojamammografia.pl.

Bike Week w Łebie

Od 13 do 16 sierpnia w Łebie odbywać się będzie Bike Week. Jest to największy zlot motocyklowy nad Bałtykiem. W czwartek rozpocznie się koncertem Rock and Roll Rebels a skończy w sobotę koncertem zespołu Farben Lehre.

Na scenie wystąpią również Chłopcy z Placu Broni, Czarny Ziutek z Killerami, Johnny Trzy Palce i wiele innych. Ulicami miasta przejdą również parady. 

MotoKino w Łebie

W poniedziałek 20 lipca w Łebie odbędzie się bezpłatne kino samochodowe. Wydarzenie będzie miało miejsce na Placu przy ul Tysiąclecia. Projekcja rozpocznie się o godzinie 22.00.

Wyświetlany film to "I znowu zgrzeszyliśmy dobry Boże". Więcej informacji można znaleźć na facebooku: www.facebook.com/LebaMiasto.

 

Moto Camp w Łebie

W dniach od 13 do 16 sierpnia w Łebie będzie się odbywało Spotkanie Motocyklistów Bike Week Moto Camp.Będzie to już X edycja. Impreza odbędzie się przy ul. Turystycznej.

Z uwagi na panującą sytuację, wydarzenie odbędzie się bez koncertów. Jednak muzykę mechaniczną będzie nadawał Piotr Boś. Oprócz tego na chętnych będą czekały stoiska z jedzeniem, napojami oraz gadżetami. Więcej informacji na facebooku: www.facebook.com/events/884493422047131.

"Fregata" wznawia działalność

Już od 12 czerwca Lęborskie Centrum Kultury "Fregata" wznowiło pracę. o d 15 czerwca rusza również działalność Centrum Informacji Turystycznej "Brama Kaszubskiego Pierścienia".

Zasady korzystania z kina można znaleźć na stronie internetowej: www.lebork.pl

Otwarcie Biblioteki Miejskiej w Łebie

Już od 6 maja Miejska Biblioteka w Łebie będzie otwarta. Czynna będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.

Wypożyczalnia jest gotowa na przyjęcie osób zainteresowanych, a co za tym idzie zachowuje wszelkie środkiu ostrożności. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.bibliotekaleba.pl.

Koncert Łukasza Zagrobelnego w Łebie

Już w piątek 6 marca z okazji Dnia Kobiet w Łebie odbędzie się koncert Łukasza Zagrobelnego. Wydarzenie będzie miało miejsce w Hali sportowo-Widowiskowej S.P. im. Adama Mickiewicza a roczponie się o godzinie 18.00.

Łukasz Zagrobelny to polski wokalista. Razem z Eweliną Flintą wykonał tytułowy utwór do filmu "Nie kłam kochanie". Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.leba.eu

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2020

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.